Iet atpakaļ
4 veidi, kā optimizēt savu darba meklēšanu ārzemēs

4 veidi, kā optimizēt sava darba meklēšanu ārzemēs


Jums vajadzēja meklēt darbu ārzemēs, taču bez panākumiem, un tagad esat padevies cerībās kādreiz atrast darbu jaunā valstī. Varbūt jūs meklējat darbu savā dzimtenē vai meklējat izceļotāju darbus Eiropā. Ja jūs joprojām neesat atradis vēlamo darbu, iespējams, esat veicis darba meklēšanu tādā veidā, kas nepalielina jūsu izredzes to iegūt. Šajā rakstā mēs sniegsim jums padomus, kā palielināt jūsu izredzes, iegūt darbu ārzemēs.

Godīgi sakot, darba meklējumos, it īpaši ārzemēs, nav stingru un universālu noteikumu. Tas, kas der vienam cilvēkam, var nedarboties citam. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs zināt, kāda niša jums darbojas un kā to maksimāli izmantot. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai esat tikko beidzis koledžu un meklējat savu pirmo darbu, vai domājat mainīt karjeru, vai arī vienkārši esat iestrēdzis pašreizējā darbā un jums ir nepieciešami jauni izaicinājumi, šie padomi var palīdzēt jums optimizēt sava darba meklējumus.


Saziņas veidi priekš veiksmīgas darba meklēšanas ārzemēs

Darba sludinājumu portāli

Tāpat kā mēs pieminējām iepriekšējā ierakstā, ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt perfekto darbu ārzemēs, un tie var būt lielisks veids, kā iesākt darba meklējumus. Darba sludinājumu dēļi ir lieliski partneri un var palīdzēt ārvalstu darba devējiem ātri vien jūs atrast. Augšupielādējot savu CV un izveidojot profilu, tāda darba valde kā Zutzu var palīdzēt darbā pieņemšanas aģentūrām un darba devējiem uzzināt jūsu stiprās un vājās puses un ātri piešķirt jums vietu viņu organizācijā. Darba devēji, izmantojot darba sludinājuma dēļu pakalpojumus, vienkārši sazināsies ar jums, ja viņi sapratīs, ka esat tikai īstais kandidāts, kas viņiem nepieciešams. Papildus tam, ka jūs saista ar cienījamām organizācijām, tāds darba sludinājumu dēlis kā Zutzu piedāvā papildu svarīgas funkcijas, piemēram, paziņojumus par darba pieejamību un karjeras emuāra ierakstus, kas jums palīdzētu darba meklējumos. Nosūtot tieši uz e-pastu filtrētas vakanču nozares, kuras jūs varētu interesēt, šie darba paziņojumi ir paveikuši jau pusi darba jūsu labā, atstājot jums pietiekami daudz laika, lai koncentrētos atbildēm uz šiem piedāvājumiem un sava portfolio veidošanu.

Nodarbinātības aģentūras

Nodarbinātības aģentūras ir vēl viens veids, kā atrast darba vietas. Ir zināms, ka šīs aģentūras strādā roku rokā ar darba devējiem, lai atrastu pareizos kandidātus savai organizācijai. Tomēr, jums nav pārmērīgi jāpaļaujas uz šīm aģentūrām, jo lielāko daļu reižu pieteikumu ir pārāk daudz, lai garantētu interviju. Lai pēc iespējas labāk izmantotu nodarbinātības aģentūras, ir ieteicams sasaistīties ar tik daudz, cik jūs varat, jo īpaši ar tiem, kas pieņem darbā speciālistus specifiskā jomā. Tādā veidā jūsu izredzes iegūt darbu būs pastiprinājušās.

Resursu tīkla vietnes

Biznesa tīkla vietnes, piemēram, LinkedIn, ir arī viens no veidiem, kā optimizēt darba meklēšanu, meklējot darbu ārzemēs. Tīkla vietnes ir kļuvušas ne tikai par vietu, kur var sazināties ar darba devējiem un citiem speciālistiem, bet arī ir kļuvušas par vietu, kur var meklēt patiesi vērtīgu saturu, kas jums palīdzētu darba meklējumos.

Sazinieties ar uzņēmumiem bez starpniecības

Šis ir sociālo mediju laiks, tāpēc ir daudz kanālu, ar kuru palīdzību jūs varat sazināties ar savu sapņu kompāniju un jautāt par iespējām pieteikties, ērti sēžot mājā. Daudzi darba meklētāji izmanto šos kanālus, lai tieši sazinātos ar uzņēmumiem, tāpēc jūs nevarat atpalikt. Nav iemesla, kāpēc jūs nevarētu sazināties ar sava nākamo uzņēmuma personāla nodaļu un noskaidrot, vai ir kādas personas ar līdzīgu prasmju kopumu.

Darba meklēšana ārzemēs var būt laikietilpīga, ja nezināt, ar ko iesākt.

Kas par lietu?

Visbeidzot, neatkarīgi no tā, kuru veidu jūs nolemjat izvēlēties (neviens nesaka, ka nevarat veikt vairākas opcijas), dariet to ar pilnu atdevi, un drīz jums būs piedāvājumi no cienījamiem uzņēmumiem, kas novērtē jūsu saziņas veidu. Ir arī labi, ka jūs izmantojat kanālus, kas ir vairāk tieši saistīti ar jūsu karjeru. Kaut arī ir pieejami daudzi kanāli, kas palīdzēs jums darba meklējumos, tāda platforma kā Zutzu ir paredzēta, lai paātrinātu visus procesus vienlaikus. Izmantojot Zutzu, jūs esat pārliecināts, ka saitē ir vairāki cienījami uzņēmumi, kas vēlas izmantot jūsu prasmju kopumu.

Kādi saziņas veidi jums ir bijuši visnoderīgākie, meklējot darbu ārzemēs? Dalieties savās pārdomās par šo tēmu ar Zutzu kopienu.


Job Search Zutzu Team ZUTZU

8 Mēneši agrāk

Comments

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa 7 Mēneši agrāk

Ziņot par pārkāpumu

Zdecydowanie najlepsze oferty udało mi się znaleźć na Zutzu.pl, a także śledząc ich Facebooka!

profile picture

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ

Kopīgojiet šo rakstu

Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Nesenie meklējumi

Jaunākie skatījumi