Iet atpakaļ
Darba sludinājumu portāli ir joprojām būtiski darba meklētājiem 2020. gadā

Kā rīkoties ar darba sludinājumu portāliem? - Iemesli, kādēļ darba sludinājumu portāli aizvien paliek aktuāli darba meklētājiem 2020. gadā


Gads ir 2020 un darba sludinājumu portālu nozīme darba meklētāju vidū turpina pieaugt. Šī ir viena no tām lietām, kas tik drīz neizzudīs. Paaugstinoties sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem un veidojot tīklus, bieži tiek apšaubīta darba sludinājumu portālu pastāvīgā nozīme mūsdienu darba tirgū. Tomēr, neraugoties uz citu darba meklēšanas platformu parādīšanos, darba sludinājumu portāli ir izrādījušies ļoti efektīvi darba tirgū, un to var redzēt.

Kādi ir darba sludinājumu portālu veidi?

Vispārējie darba sludinājumu portāli

Mums ir vispārēji darba sludinājumu portāli, kuros pretendenti var iesniegt savu aprakstu, lai potenciālie darba devēji tos varētu atrast un, iespējams, novērtēt. Uzņēmumi var publicēt savus nodarbinātības sludinājumus, lai darba meklētāji pievienotos viņu komandai. Kā piemēru var minēt platformu Zutzu.

Speciālistu darba sludinājumu portāli

Šis konkrētais darba sludinājumu veids mērķtiecīgi nodarbojas ar konkrētām nišām un nozarēm, sākot ar veselības aprūpi, IT un tehnoloģijām, mācīšanu, naftu un gāzi un beidzot ar inženierzinātnēm.

Darba sludinājumu meklētājprogrammas

Šīs ir meklētājprogrammas, kas paredzētas rezultātu apkopošanai no vairākiem darba sludinājumu portāliem.

Uzņēmuma pārskata vietne

Tur tas notiek kā interneta forumos, kurā pašreizējie un bijušie uzņēmumu darbinieki izklāsta savu pieredzi, strādājot noteiktās organizācijās.

Reversie darba sludinājumu portāli

Šāda veida darba sludinājumu portālos kandidāti detalizē savu CV un profilu, nevis meklē noteiktu darbu. Kā piemēru var minēt LinkedIn.

Ir arī citi darba sludinājumu portālu veidi, kurus vērts pieminēt, piemēram, resursu darba sludinājumu portālus, darba gadatirgus, personāla atlases tirgus, kā arī ir citi.

Ir dažādu veidu darba sludinājumu portāli, kur visi pievilina dažādus darba meklētājus.

Kāpēc darba sludinājumu portāli joprojām ir Tava laika vērti

Ar sociālo mediju parādīšanos un to sagraujošajām tendencēm darba tirgū jums, iespējams, liks domāt, ka darba sludinājumu portāli darba meklēšanas jomā kļūst mazsvarīgi. Statistika rāda, ka ir pretēji. Saskaņā ar pētījumiem 18% jauniegūto darbu tiek noskatīti tieši darba sludinājumu portālos. Tas noteikti ir labs iznākums darbā pieņemšanas plūsmai, kas, domājams, vairs nav modē. Tas ir krasi pretstatā niecīgajam 3% skaitam sociālajos medijos. Tas nenozīmē, ka abus kanālus nevar izmantot vienlaikus. Tātad, vai darba sludinājumu portāli joprojām ir jūsu laika vērti? Viņi ir, un šie ir iemesli, kāpēc:

▪ Atklājiet jaunākās iespējas:

Kad darba meklētāji izmanto darba sludinājumu portālus, viņi var atklāt jaunākās darba iespējas, kas ir piemērotas tieši viņiem. Šajos darba sludinājumu portālos ir filtri un uzlaboti meklēšanas rīki, lai jūs varētu atklāt sev piemēroto profesiju. Piemēram, Zutzu, starptautiskā darba platforma ļauj pretendentiem norādīt darba kritērijus, piemēram, atrašanās vietu, algu un citu specifisku informāciju, lai uzlabotu viņu piemērotību amatam, kas atbilst viņu profilam.

▪ Darba meklēšana:

Izmantojot darba sludinājumu portālus, piemēram, Zutzu, darba meklētāji atrod vakances, kas atbilst viņu profilam. Tādā veidā jums vairs nav jāpavada bezgalīgas stundas, meklējot ideālo profesiju.

▪ Karjeras konsultācijas:

Darba sludinājumu portālus pārvalda administratori, kuri labi pārzina darba tirgu. Lielākā daļa no viņiem ir arī cilvēkresursu speciālisti, kuri izliek lieliskus emuārus par jaunākajām karjeras un personāla attīstības tendencēm. Šie uzskaitītie padomi var jums palīdzēt atrast darbu un pat karjeru, un tad jau jums jābūt sagatavotam tikai savu sapņu pilnveidei.

▪ Iespēja tikt vadītam:

Kā darba meklētājs, kad izmantojat darba sludinājumu portālus, tas dod jums iesaistīties noteiktos meklējumos. Tas ir, uzņēmumi arī meklē jūs, nevis tikai veicat meklēšanu viens. Tā kā aizvien vairāk uzņēmumu un personāla atlases speciālistu vēršas pie darba sludinājumu portāliem, lai atrastu īstos kandidātus jebkurai lomai viņu organizācijās, jūs kā darba meklētājs būsiet palielinājuši savas iespējas nodrošināt īsto darbu, ja pierakstīsieties cienījamā darba sludinājuma portālā, piemēram, Zutzu.

Kā efektīvi izmantot darba sludinājumu portālus

Noslēgumā jāsecina, ka darba sludinājumu portāli drīzumā nemaz neizies no modes. Tāda platforma kā Zutzu veido dialogu un savieno labākos talantus ar īstajiem darba devējiem. Tātad izmantojot šo platformu, tas būs lielisks solis no jūsu kā darba meklētāja puses. Ārzemju uzņēmēji piedāvā izcilas iespējas jūsu darba meklējumos. Kādus darba sludinājuma portālus esat izmantojis un kāda ir jūsu personīgā pieredze saistībā ar šiem pakalpojumiem?


Job Search Zutzu Team ZUTZU

5 Mēneši agrāk

Comments

Daan van Dijk

Daan van Dijk 5 Mēneši agrāk

Ziņot par pārkāpumu

Very true, there is so many job sites in each country but not one of them is concentrating on international market

profile picture

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ

Kopīgojiet šo rakstu

Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Nesenie meklējumi

Jaunākie skatījumi