Iet atpakaļ
Praktiski padomi par to, kā izcelties jūsu darba meklējumā

Kā atrast darbu ārzemju valstī un izcelties jūsu darba meklējumā


Darba intervija ir viens no pirmajiem soļiem, lai sasniegtu savu sapņu darbu. Tomēr ilgi pirms uzaicināšanas uz interviju darbā pieņemšanas vadītāji novērtēs jūsu tiešsaistes profilu. Ikviens cienījams darba devējs meklēs jūs sociālajos tīklos un aplūkošana ļaus izveidot diezgan skaidru priekšstatu par to, kas jūs esat. Pirmie iespaidi ir īpaši svarīgi, un jums tie jāsniedz labi jau pie pirmās tikšanās, pretējā gadījumā jūs nespēsiet pārliecināt darba devēju jūsu nozīmīgumā.

Tātad, katru reizi, kad jūsu redzeslokā paradās jauns ienesīgs darba piedāvājums, jūs varat izvēlēties būt par izcilo zvaigzni, talantīgu cilvēku, kuru darba devējs vienkārši sapņo noalgot, vai arī jūs varat būt viduvējs, tādējādi mazinot jūsu iespējas iegūt darbu.

Tātad, šeit mēs piedāvājam dažus padomus, kas palīdzēs jums piesaistīt darba devēju uzmanību un izcelties darba meklējumos:

Uzlabojiet savu klātbūtni sociālajos mēdijos

Jūsu klātbūtne sociālajos medijos var daudz pastāstīt par jums potenciālajiem darba devējiem. Nemuļķojiet sevi, šodienas darba devēji mīl uzzināt visu par topošajiem darbiniekiem. CP (cilvēkresursu pārvaldība) vairs nepaļaujas tikai uz jūsu CV un motivācijas vēstuli. Protams, viņi zina, ka jūs mēģināsiet pēc iespējas labāk parādīt sevi šajos dokumentos. Viņi jūs uzmeklēs sociālajos mēdijos, lai gūtu lielāku prikštatu par jums. Izlasiet savus tvītus, savas Facebook ziņas, apskatiet videoklipus savā Instagram. Vai jūs esat tas tips, kas publicē lietas, kuras var novērtēt kā NSFW (not safe for work)? Vai jūs esat tips, kurš tiešsaistē aprunā paša priekšnieku? Vai varbūt jums ir viedokļi, kurus var nosaukt par “ļoti divdomīgiem”. Kā darba meklētājam ir pienācis laiks noslīpēt savu sociālo mediju pārvaldību, lai jūs varētu kļūt par atbildīgu personu darba devēju acīs.

Veiciet papildu darbu

Darba devēji gandrīz katru dienu saņem tūkstošiem pieteikumu, it īpaši augstākās organizācijas, kurās visi vēlētos strādāt. Saskaņā ar Glassdoor teikto, organizācijas vidēji saņem apmēram 250 pieteikumu katru darba dienu, un no šiem kandidātiem tikai 4 līdz 6 kandidāti iegūst iespēju tikt intervēti, un tikai viens no viņiem iegūs darbu. Vēl viena satriecoša TheLadders statistika vēsta, ka darba devējam ir nepieciešamas vidēji 6 sekundes pieteikuma izskatīsanai. Kā redzat, konkurence tur ir sīva, un, lai izceltos no pūļa, jums ir jāveic papildu darbs. Izrādiet kādu īpašu iniciatīvu. Dalieties ar saiti uz savu izcilo portfolio. Jums, iespējams, ir personīgais blogs, kurā jūs rakstāt savas domas par tendencēm, kas ietekmē jūsu nozari; Varat dalīties arī tajā.

Sekojiet līdzi

Mēs runājām par to, ka konkurence tur ir sīva. Tātad, ko tas nozīmē jūsu pieteikumam? Tas vienkārši nozīmē, ka pastāv liela varbūtība, ka jums kādu laiku nāksies nogaidīt, pirms uzzināsiet, cik labs bija pieteikums. Šiem darba devējiem ir jānošķir liekēži no pretendentiem, un tas prasa daudz laika. Jūs, iespējams, nekad nedzirdēsiet atbildi no viņiem termiņā, ko solīja. Tāpēc ir jāuzņemas pacietība. Tā ir daļa no iniciatīvas, par kuru mēs runājām. Pēc Careerbuilder domām, pieteikumu noraidījumu skaits palielinās līdz aptuveni 37%, ja netiek veikti nekādi pasākumi. Tātad, lai izceltos, jums ir jāseko līdzi savam pieteikumam.

Lai izceltos jūsu darba meklējumā, ir ļoti svarīgi uzlabot savu CV un citus dokumentus.

Uzlabojiet Jūsu dokumentus - Izvairieties no žargoniem

Jūsu CV un motivācijas vēstulē, nedrīkst būt gramatikas kļudas vai nepareizs uzņēmuma nosaukums un cita sīkumaina informācija, kas noteikti izcelsies.. Pārskaties savu pieteikumu, un iespējams atradīsiet tajā ne divas, bet pat trīs kļūdas. Ir arī svarīgi izvairīties no stila kļūdām. Tie ir pārāk daudz reizes lietoti īpašības vārdi, kurus var atrast katrā viduvējā pieteikumā - tādi vārdi kā motivēti, aizrautīgi, virzīti utt. Būs jāatrod jauns veids, kā pateikt šīs lietas, lai izklausītos neatkārtojams. Jūs varat pateikt, kā tas ir, izvairieties no pārspīlējumiem un atsākumu, kas pilns ar nevajadzīgām detaļām. Dažkārt viss kas nepieciešams pieteikumam, kas vēlas izcelties, ir vienkāršība.

Izcelieties pareizajās vietās

Visbeidzot, izcelšanās no pūļa, kad tiek meklēti darba piedāvājumi, nav viegls uzdevums, bet tas ir iespējams. Zutzu ir devusi darba meklētājiem iespēju pievērst uzmanību potenciālajiem darba devējiem. Tagad tikai jums būs jādara viss iespējamais un jākļūst patiesi radošam. Tādā veidā jūs kļūsiet redzams jebkuram darbā pieņemšanas vadītājam un nodrošināsiet savu sapņu darbu, izmantojot Zutzu darba sludinājumu portālu.


Job Search Zutzu Team ZUTZU

5 Mēneši agrāk

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ

Kopīgojiet šo rakstu

Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Nesenie meklējumi

Jaunākie skatījumi