Iet atpakaļ
Sešas lietas, kas jāzina par darbu ārzemēs 2020. gadā

Sešas lietas, kas jāzina par darbu ārzemēs 2020. gadā


EEs strādāju internacionālā uzņēmumā, ideja par to, ka cilvēki saņem piedāvājumus no citu valsts uzņēmumiem, man nešķiet savāda. Šajā rakstā es apskatīšu lietas, kas jums jāzina par darbu ārzemēs. Mēs esam sastādījuši šo rakstu, lai palīdzētu indivīdiem, kuri kādu dienu varētu vēlēties strādāt ārzemēs. Šajā sadaļā mēs apskatīsim lietas, ar kurām daudzi cilvēki saskarās, savulaik pārceļoties uz dzīvi jaunā valstī un cenšoties iederēties jaunajos darbos. Pirmkārt, pirms izlemjat par darbu ārzemēs, pārliecinieties, vai šī pievilcība nepārsniedz piedāvātās iespējas. Pārliecinieties, ka ņemiet vērā darba devēja atsaucību un reputāciju. Organizācijai vai darba devējam, ar kuru vēlaties strādāt, ir jāsniedz jums piedāvājums, kas būs labvēlīgs abām pusēm.


Padomi darbam ārzemēs:

Darba devēja palīdzība

Ir labi, ja darba devējs var piedāvāt jums nepieciešamo atbalstu, virzoties izmaiņās, kas saistītas ar jauno vidi, it īpaši, ja jūs pārvācieties uz valsti, kuras valoda atšķiras no jūsu valodas. Daži darba devēji vēlas piedāvāt jums atbalstu veiksmīgas pārceļošanas jomā. Ir daudz veidu, kā jūsu jaunais darba devējs var piedāvāt jums palīdzēt. Lai gan šis atbalsts nav obligāts, jūs varat vienoties par iespējām ar savu darba devēju. Tā varētu būt mājokļa stipendija uz ierobežotu laiku vai jūsu mantu nosūtīšana no pašreizējās valsts uz jauno valsti. Zutzu saista darba meklētājus ar dažiem darba devējiem, kuri vēlas sniegt palīdzību darba atļauju saņemšanā, izmitināšanā, transporta un ceļa izdevumos. Intervijas laikā nekautrējieties jautāt darba devējam, vai viņš var sniegt šādu palīdzību.

Skatieties arī ārpus darba, apsveriet savu personīgo dzīvi

Pirms sākat darbu, pārliecinieties, ka esat sapratis uzņēmuma normas. Pavērojiet darba un privātās dzīves līdzsvaru. Visas valstis nav vienādas, tāpēc nevajag vispārināt. Uzziniet par atvaļinājuma iespējām- ziniet dienu skaitu, ko iegūsiet gadā. Neizliekaties, ka ziniet. Par to droši jautājiet savam darba devējam.

Izprotiet piedāvājumu

Pirms atstājat savu pašreizējo valsti, lai uzņemtos šo jauno lomu ārzemēs, pārliecinieties, ka esat sapratis visus noteikumus, kas saistīti ar jūsu nodarbinātību un pārceļošanu. Par pienākumiem runājiet ar savu darba devēju. Pajautājiet viņam par jūsu darba vai uzdevuma izpildes ilgumu. Jo agrāk jūs to uzzināsiet, jo labāk.

Pārziniet uzturēšanās un darba atļauju prasības un kārtību

Ja jūs pārceļaties uz darbu jaunā valstī, ņemiet vērā, ka katrai valstij ir savas īpatnības attiecībā uz prasībām un procedūrām, kas nosaka uzturēšanās un darba atļaujas. Kā ES dalībvalsts pilsonim jums vajadzētu būt iespējai strādāt jūsu izvēlētā ES valstī bez jebkādiem ierobežojumiem. Dažas ES valstis joprojām var noteikt ierobežojumus dažām nozarēm, tāpēc paturiet to prātā un, ja nepieciešams, veiciet dažus pētījumus.

Pirms izceļojat no pašreizējās valsts, izgatavojiet kredītkarti

Jūs dodaties uz jaunu valsti. Pārtrauciet pieņemt, ka lietas būs tikpat vienkāršas kā pašreizējā valstī. Pirms došanās ceļā, pārliecinieties, ka esat sazinājies ar starptautisku uzņēmumu, lai izgatavotu jaunu kredītkarti. Naudas gaidīšana līdz tā tiks ieskaitīta, nav īpaši patīkama. Iesaistītais process var būt sarežģīts. Kad jums būs kredītkarte, varat viegli pārsūtīt naudu, lai arī kur jūs atrastos. Šī pieeja ir vienkāršāka un ātrāka nekā naudas pārskaitījuma gaidīšana.

Izprotiet bankas konta atvēršanas prasības jaunajā valstī

Bankas konta atvēršana jaunā valstī var būt sarežģīta. Pārliecinieties, ka esat atradis nepieciešamos datus par to, kas bankas kontā jums jāsagatavo pēc ierašanās, un vietējo banku pakalpojumu standartus.

Strādājot ārzemēs, liela nozīme ir saziņai ar darba devēju.

Secinājums

Viens no lielākajiem lēmumiem, ko ikviens jebkad var pieņemt, ir pārcelšanās uz jaunu valsti. Ja jūs interesē darbs ārzemēs, veiciet plašus pētījumus par jaunās valsts, darba un uzņēmuma izvēli. Varat arī sarunāties ar citiem cilvēkiem, kuri iepriekš ir veikuši tos pašus soļus. Ja vēlaties pārcelties uz ārzemēm, lai meklētu darbu, un jūs nezināt, kur sākt, izlasiet mūsu emuāru par to, kā darba sludinājumu portāli var palīdzēt jūsu karjerā. Zutzu ir viens no šiem darba sludinājumu portāliem, kas savieno personas, kuri meklē darba iespējas ārzemēs ar potenciālajiem darba devējiem dažādās valstīs, tuklāt par brīvu velti. Reģistrējoties vietnē, jūs būsiet vien soļa attālumā no sava kvēlā sapņa - strādāt ārzemēs - sasniegšanas.


Darbs ārzemēs Zutzu Team ZUTZU

10 Mēneši agrāk

Comments

Daan van Dijk

Daan van Dijk 10 Mēneši agrāk

Ziņot par pārkāpumu

I can definitely relate to some of these tips

profile picture

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ

Kopīgojiet šo rakstu

Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Nesenie meklējumi

Jaunākie skatījumi