Iet atpakaļ
Seši veidi, kā atrast darbu ārzemēs 2020. gadā

Seši veidi, kā atrast darbu ārzemēs 2020. gadā

Vai jūs meklējat iespēju sākt visu no jauna? Vai vēlaties jaunu pieredzi vai izaicinājumu? Ja jums ir apnicis redzēt vienu un to pašu vai katru dienu iesaistīties vienā un tajā pašā darbībā, tad šis raksts ir domāts jums. Tagad cilvēki meklē darba iespējas ārzemēs aizvien aktīvāk, pašas iespējas kļūst arvien lielākas un populārākas nekā tas bija agrāk pirms dažiem gadiem. Pirms dažiem gadiem, kad es beidzu universitāti, viss, ko vēlējos, bija ceļot uz ārzemēm. Es zināju, ka nevēlos darbu dzimtajā valstī. Ceļojumi uz ārzemēm vienmēr bija mans sapnis. Uzreiz pēc skolas beigšanas es sāku meklēt darba piedāvājumus ārzemēs. Man par laimi pēc tam, kad biju iesniedzis dažus pieteikumus, beidzot saņēmu uzaicinājumu strādāt Īrijā labākajā lauksaimniecības firmā. Tas ir mans 5. darba gads Īrijā, un es mīlu katru pieredzes daļu. Kopš esmu šeit, esmu sastapis daudzus cilvēkus, kuri arī sekoja manam ceļam - izceļojot no dzimtajām valstīm, lai atrastu darbu citās valstīs. Lai arī mūsu personība, aizraušanās, pieredze, interese un prasmes atšķiras, mēs dalāmies vienā un tajā pašā stāstā.

Darba atrašana jaunā valstī tagad ir daudz vienkāršāka nekā tas bija pirms 5 gadiem, kad man vajadzēja izlasīt daudz informācijas un pierakstīties dažādās kopienās, lai iegūtu iespējas. Jā, bija iespējas, bet ar tām iepazīties bija grūti. Tagad tas ir citādāk. Vietnē Zutzu jūs varat viegli piekļūt vairākiem darba piedāvājumiem visā Eiropā. Tas ļauj vienkāršāk aplūkot iespējas, kas raksturīgas jūsu prasmēm un kompetences līmenim. Pagājušas ir dienas, kad, pirms varat atrast savu sapņu darbu, datorā ir jāatver vairāk nekā simts cilnes. Vietne ir lietotājam draudzīga, kas ļauj bez stresa viegli pārlūkot piedāvājumus dažādās valstīs. Bez valodu barjerām, atvērta visiem, un reģistrācija ir vienkārša un bezmaksas.


Veiciet šādus pasākumus, lai palielinātu iespējas atrast darbu ārzemēs:

Izprotiet darbā pieņemšanas vadlīnijas valstī, uz kuru piesakāties

Izprotiet darbā pieņemšanas vadlīnijas valstī, uz kuru piesakāties: Pirms piesakāties darbam, zināt tās. Darbā pieņemšanas vadlīnijas jūsu dzimtajā valstī atšķiras no citām valstīm. Noformējiet savu CV atbilstoši tās valsts standartam, uz kuru piesakāties. Tajā jāietver visa informācija un detaļas, kuras jūsu potenciālais darba devējs vēlētos redzēt. Pārliecinieties, ka adresējāt pavadvēstuli pareizajai personai vai birojam un uzzinat, ko potenciālais darba devējs sagaida intervijas laikā. Kad jūs piesakāties darbam Zutzu starptautiskajā darba sludinājumu portālā un esat augšupielādējis savu CV, CP eksperti iziet caur jūsu CV, lai pārliecinātos, ka tas atbilst noteiktās valsts vai organizācijas standartiem, uz kuru pretendējat. Zutzu nodrošina, ka jūsu CV ir optimizēts un pietiekami pievilcīgs, lai jūsu sapņu darbs vēlamajā valstī būtu sasniedzams.

Pievērsiet uzmanību piedāvājumiem, kas piedāvā pārcelšanās servisu

Vispirms uzkrājiet uzkrājumus. Gadījumā, ja jūs meklējat papildu bonusus, daudzi darba devēji potenciāli veiksmīgiem darba pretendentiem piedāvā pārcelšanās servisu. Komplektā ietilpst, piemēram, izmitināšana un citi bonusi, kas atvieglo pārceļošanu uz jauno valsti. Zutzu iekļauj informāciju par darba prasībām un algu darba sludinājumiem, kas norādīti platformā. Intervijas laikā ar darba devēju nekautrējieties jautāt par ieguvumiem, kas saistīti ar darbu.

Svarīga ir jūsu izvēle darba vietai

Saprotiet, kāpēc jums ir nepieciešams darbs ārzemēs. Neatkarīgi no tā, kāda ir motivācija, izvēlieties valsti, kas atbilst jūsu mērķim vai vajadzībām. Ziniet, kādas ir jūsu prasmes. Izvēlieties valsti vai pilsētu, kas var atbalstīt jūsu dzīvesveidu. Pirms pārcelšanās pārliecinieties, ka esat veicis atbilstošu izpēti par valsti. Zutzu nodrošina darba iespējas dažādās karjeras jomās vairākās valstīs. Kad esat izvēlējies valsti, varat reģistrēties vietnē Zutzu, lai izveidotu kontaktu ar potenciālajiem darba devējiem. Platforma piedāvā augstākās kvalitātes darba iespējas ar tūlītējiem paziņojumiem un savieno jūs ar labākajiem darba devējiem.

Izpētiet pārceļošanas iespējas

Ja strādājat uzņēmumā, kas darbojas vairākās valstīs, tas var būt ceļš, lai piepildītu savu sapni - strādāt ārzemēs. Uzziniet, vai ir darba iespējas vai vakances pilsētās ārpus dzimtenes. Tā kā jūs zināt šo darbu un jums ir nepieciešamās prasmes, tas atvieglo pielāģošanos, ierodoties jaunā valstī.

Sazinieties ar cilvēkiem

Sociālie mediji ir ļāvuši cilvēkiem no dažādām pasaules valstīm ērti mijiedarboties un sazināties. Pārliecinieties, ka jūs piederat kādai no profesionāļu kopienai savā darba jomā. Kad jūs esat piederīgs kādai kopienai, izmantojot seminārus un darba gadatirgus, ir vieglāk uzzināt par piedāvājumiem ārpus dzimtenes. Varat arī uzlabot savu sociālo mediju kontus, izmantojot atslēgvārdus, kas saistīti ar darba iespējām.

Apsveriet darba iespējas citā nozarē

Jūs varat apsvērt iespējas ārpus pašreizējā darba spektra. Viens no veidiem, kā jūs varat ceļot uz jaunu valsti, ir izmēģināt jaunas iespējas. Ja jums ir prasmes un kompetence sākt jaunu darbu, varat par to aizdomāties. Zutzu piedāvā darba iespējas daudzās karjeras jomās. Ja apsverat iespējas citā nozarē, vietne piedāvā jums neierobežotus darba sludinājumus, no kuriem varat izvēlēties tīkamāko.

Ar Zutzu starptautiskajiem darba sludinājumiem darbu ārzemēs ir atrast vieglāk.

Kāds ir jūsu pirmais solis ceļā uz nākotni?

Ja ievērosiet iepriekš minētos padomus, tas atvieglos darba atrašanu ārzemēs. Galvenais ar kaut ko sākt. Viens no veidiem, kā uzlabot savas iespējas iegūt šo sapņu darbu savā iecerētajā valstī, ir vietējās valodas apguve. Pat ja vēl neesat pārliecināts, kā un kur jūs varat atrast darbu valstī, uz kuru vēlaties pārcelties, tā būs motivācija darīt un parādīs arī potenciālajam nākamajam darba devējam, to ka jūs nopietni domājat par darba iespējām. Padomājiet arī par savām sociālajām prasmēm un to uzlabošanu, meklējot darbu. Kādi ir jūsu papildu padomi iepriekš uzskaitītajiem soļiem un ko jūs varat darīt šodien, lai jūsu sapnis kļūtu par realitāti?


Darba meklēšana Zutzu Team ZUTZU

10 Mēneši agrāk

Comments

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa 9 Mēneši agrāk

Ziņot par pārkāpumu

Najważniejsze jest wykonanie pierwszego kroku!

profile picture

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ

Kopīgojiet šo rakstu

Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Nesenie meklējumi

Jaunākie skatījumi