Iet atpakaļ
Seši veidi, kā profesionāli kontakti var veidot jūsu karjeru

Seši veidi, kā sociālie tīkli var palīdzēt jūsu karjerai: Padomi darbiniekiem par profesionālo kontaktu izveidošanu


Mums visiem ir stāstīts par profesionālās sadarbības priekšrocībām. Īpaši strādājot svešā valstī un brīvi runājot daudzās valodās, tīkla veidošanas prasmei ir izšķiroša nozīme. Bet ne visi šīs prasmi ir apguvuši. Patiesībā ne visiem patīk kontaktu izveides ideja.

Dažiem tas šķiet kā pretenciozs un manipulējams karjeras veidojums. To var nepareizi interpretēt kā rīcību, kurā tiek izmantoti cilvēki, lai uzkāptu pa profesionālajām kāpnēm un šos palīdzētājus noraktu, sasniedzot virsotni. Tas ir diezgan nepareizs priekšstats. Tas ir tāpēc, ka savā ziņā mēs visi esam vienā tīklā - gan savā karjerā, gan citos mūsu dzīves aspektos.


Kāpēc tīkls?

Tā kā jauns profesionālis tikko sākot savu karjeru, kontaktu izveidošana man nenāca viegli. Necik nepalīdzēja tas, ka es biju intraverts darbā, kurā katru dienu bija nepieciešama tikšanās ar cilvēkiem. Bet es par to daudz nedomāju. Es cītīgi strādāju, veicu nepieciešamos oficiālos pienākumus un domāju, ka tiem vajadzētu mani novest līdz pašai karjeras virsotnei. Un tomēr mana karjera negāja augšup tā, kā es to vēlējos. Tikai tad, kad es sāku veidot sakarus ar cilvēkiem savā nozarē un ārpus tās, es redzēju, ka smagā darba gadi sāk nest augļus. Izmantojot Zutzu platformu, es esmu varējis atrast jaunus sakarus, kas ir palīdzējuši manas karjeras izaugsmei.


Kas ir profesionālie kontakti?

Kontaktu veidošana nozīmē satikšanos un mijiedarbību ar profesionāļiem gan nozarē, gan ārpus tās, kontaktu un informācijas apmaiņu un atrašanu, kā palīdzēt viens otram. Tas nesatur katras personīgās attiecības pārvēršanu par profesionālām, vai arī tādu attiecību pārvēršanu, kas varētu būt kļuvušas diezgan personiskas, tīri par biznesa lietu. Kontaktu veidošana, gluži pretēji, ietver idejas atzīšanu, ka mums visiem ir vajadzīgs viens otrs, lai sasniegtu savus sapņus.

Profesionālie kontakti var nodrošināt darba iespējas, kuras jūs nekad iepriekš neapdomājāt.

Profesionālās sadarbības tīkli var palīdzēt jūsu karjerai

Jaunu klientu ieguvums

Tikai tad, kad es sāku apmeklēt tādus sadarbības pasākumus kā konvencijas, darba grupas un seminārus, es sāku piesaistīt jaunus klientus savam uzņēmumam. Šos pasākumus parasti vada profesionāļi, kuri var mēģināt pacelt savu biznesu nākamajā līmenī. Varbūt tieši jūsos viņi var atrast perfektu partneri.

Esiet pievilcīgs kā izcilākais talants

Kā darba meklētājam, nav pārāk svarīgi uzsvērt tīkla veidošanas priekšrocības. Darba devēji meklē labākos talantus svarīgu lomu aizpildīšanai, un šeit nozīmīga būs jūsu prasme darboties tīklā. Redziet, jūs kā profesionālis, iespējams, varēsiet ieteikt savam uzņēmumam labākos talantus, ja secināsiet, ka viņi lieliski iederēsies. Vadība to novērtēs, un jūsu vērtība uzņēmumā pieaugs. Ikvienam ir arī iespējas strādāt ar noteiktām personām, kuras viņi pazina ārpus sava uzņēmuma vēl ilgi pirms sāka strādāt ar viņiem vai viņu labā.

Uzlabo savas sociālās prasmes

Mēs esam runājuši par veidiem, kā profesionāļi var attīstīt un pilnveidot savas sociālās prasmes. Dalība sociālajos tīklos un grupās dod viņiem iespēju šīs prasmes lietderīgi izmantot. Iesaistoties sociālajos tīklos, jūs paaugstināt savu pārliecības līmeni. Jums ir arī iespēja brīvi sazināties un padarīt jūsu balsi dzirdamu pūļa vidū. Tas palīdz arī jūsu publiskajai uzstāšanās runai, kas dienas beigās padara jūs par pilnveidotu profesionāli.

Lielāka atpazīstamība

Ir karjeras, kas prasa, lai jūs būtu ļoti atpazīstams. Tādā veidā jūs varat izveidot savu statusu un iegūt vairāk klientu. Tāpēc apmeklējiet profesionālākus pasākumus, vairāk iesaistieties runāšanā un citās lietās, kas palielina atpazīstamību. Šādi rīkojoties, jūsu uzticamības līmenis iegūs pamatu, un jūs to varēsiet iegūt no tā vairāk kontaktu.

Spēja iegūt būtisku informāciju no kontaktiem

Darboties sociālajos tīklos var būt labākais veids, kā uzzināt par jaunākajām tendencēm un attīstību savā jomā. Tīkla veidošana var iegūt arī nenovērtējamu informāciju, kas var palīdzēt jūsu organizācijai. Iedomājieties, ka esat darījumu lietpratējs uzņēmumā, kad tiek veikts izsoles priekšlikums par milzīgu valdības līgumu, jo vadība zina, ka jums ir daži kontakti, kas varētu nostrādāt uzņēmuma labā. Jūsu vērtība uzņēmumā pieaugs sporādiski.

Darba piedāvājumi un iespējas

Saskaņā ar pētījumu, daži eksperti saka, ka 70 procenti cilvēku sasnieguši savu pašreizējo profesijas stāvokli, pateicoties tieši tīklu veidošanai. Tīklošana var nodrošināt jūs ar darba iespējām par kurām jūs nekad iepriekš pat domājāt.

Tīklošana kā dzīvesveids

Noslēgumā jāsaka, ka jums nav iemesla neiesaistīties sociālajos tīklos. Neatkarīgi no nozares, kurā strādājat, tīkla izveidošana būs ļoti būtiska jūsu vispārējai profesionālajai izaugsmei. Izmantojiet Zutzu Starptautisko darba sludinājumu portālu, lai atrastu vairāk sadarbības iespēju gan ar darbiniekiem, gan ar darba devējiem, un izaugsme tiek garantēta jūsu profesionālajā karjerā. Kādi ir jūsu tīklošanas ieguvumi un kādas durvis tā ir pavērusi jūsu karjerā?


Networking Zutzu Team ZUTZU

5 Mēneši agrāk

Comments

Guest

Guest 5 Mēneši agrāk

Ziņot par pārkāpumu

Wow, this is really good post

profile picture

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ

Kopīgojiet šo rakstu

Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Nesenie meklējumi

Jaunākie skatījumi