BUJ

Kas ir kandidāts ?
Kandidāts ir persona, kas meklē darbu un piesakās vakancēm

Vai es varu apskatīt kandidāta profilu ?
Jā, jūs varat redzēt un pārskatīt visu kandidātu profilus. Jūs redzēsiet tikai to kandidātu kontakt informāciju, kas ir pieteikūšies vai apstiprinājuši jūsu vakanci.

Kas ir klients ?
Klients ir daba devējējs, kas noalgo kandidātus

Kādu informāciju par kandidātu es varu redzēt ?
No kandidātu skatu punkta jūs varat piekļūt noteiktai informācijai par kandidātu. Jūs redzēsiet tikai to kandidātu kontakt informāciju, kas ir pieteikūšies vai apstiprinājuši jūsu vakanci. A) Informācija: Kandidāta info lapa sniegs jums tādu pamatinformāciju kā vārds, vēlme pārbraukt uz jaunu dzivesvietu, autovadītāja apliecība un tmalīdzīgi. B) CV: Apskatiet kandidātu curriculum vitae PDF formātā un saglabājiet vai izprintējiet ja nepieciešams. C) Faili:Šeit jūs varat apskatīt kandidātu pievienotos failus kā pasi, ID karti vai sertifikātus

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir vakance ?
Vakance ir darba piedāvājums, ko izveidojis klients/aģentūra

Kurš var izveidot vakanci ?
Vakanci var izveidot klients vai aģentūra, Nospiest uz “Izveidot Vakanci” un aizpildīt pieprasīto informāciju.

Kā ir publicēta vakance ?
Tiklīdz vakance ir izveidota, jūs būsiet novirzīti uz uzlabotu piedāvājumu lapu ar bezmaksas izmēģinājuma iespēju. Jūs varat publicēt/pārtrakt publicēt vai papildināt vakanci.

Vai es varu rediģēt vakanci pēc tam, kad vakance ir jau publicēta ?
Jā, vakanci var rediģēt.

Kā es varu redzēt kādi kandidāti ir pieteikušies manām vakancēm ?
Ekrānā jūs redzēsiet skaitu cik aktīvo pieteikumu jums ir. Pieteikti ir tādi peiteikumi , kas bija nosūtīti jums, kur jūs varat apstiprināt vai noraidīt pieteikumus. Piedāvāti ir pienākošie piedāvājumi no darba devējiem, kas gaida jūsu apstiprinājumu vai noraidījumu. Apstiprināti ir pieteikumi, kurus jūs apstiprinājāt un jūs varat privati sazināties ar kandidātu, lai iegūtu vairāk informācijas darba pieteikšanās procesā. Noraidīti ir tādi piedāvājumi, kurus jūs noraidijāt un šajos gadijumos darbā pieteikšanās process ir beidzies vai kandidāts ir izņēmis savu pieteikumu.

Vai es varu sazināties ar kandidātu privāti ?
Kad pieteikums ir pieņemts vai kandidāts jums ir nosūtījis piedāvājumu, jūs redzēsit kandidāta kontaktinformāciju un varēsit tieši sazināties ar viņu.

Vai mana kontaktinformācija ir redzama ikvienam ?
Jūsu kontaktinformācija kandidātam būs redzama vakancē tikai ar jūsu atļauju. Kontaktinformācijas piekļuvei būs nepieciešama PREMIUM veicināšanas pakete. Pēc tam kad pieteikumi ir apstiprināti, arī kandidāts saņems klienta kontaktinformāciju.

Es apstiprināju pieteikumu, kas tagad ?
Gala lēmumu par darbā pieņemšanu izlems darba devējas un kontrakts būs parakstīts starp kandidātu un drab devēju. Apstiprināta vakance uzreiz nenozīmē, ka jūs pieņemsiet darbā šo kandidātu , bet kā darba devējs jūs izvēlējāties šo kandidātu tālākai rīcībai. Šajā posmā jūs un kandidāts varat kontaktēties bez starpniecības.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir Zutzu blogs ?
Blogā jūs varat apskatīt rakstu krājumu saistībā ar nodarbinātību, Zutzu un citas tēmas.

Vai ikviens var ierakstīt blogu priekš Zutzu ?
Ja esat ieinteresēts rakstīt blogu par noteiktu Zutzu tēmu, lūdzu sazinieties ar mums.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Vai es varu rediģēt savu profile ?
Jā, jūs varat rediģēt savu profilu jebkurā laikā nospiežot uz “rediģēt profilu”

Kāda veida failus es varu augšupielādēt ?
Jūs varat augšupielādēt jebkādus nepieciešamos failus kā sertifikāti, reģistrācijas dokumenti utt.

Vaies varu izdzēst savus failus ?
Jā, jūs varat izdzēst jebkurus failus, ja nepieciešams.

Vai es varu apskatīt savus augšupielādētos failus ?
Jā, jūs varat apskatīt savus augšupielādētos failus nospiežot uz dokumenti.

Vai es varu saņemt paziņojumus no Zutzu ?
Jā, jūs varat saņemt paziņojumus, bet jums ir jādod piekrišana lai saņemtu paziņojumus savā profilā. Mēs jums iesakām atļaut Zutzu sūtīt paziņojumus, lai jūs uzzinātu par jaunākajām notiekošajām darbībām.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir uzaicināt draugus/kolēģus ?
Draugu uzaicināšanas sadaļā jūs varat uzaicināt draugus/kolēģus kuri vēlas reģistrēties Zutzu nosūtot viņiem e pastu ar saiti.

Vai es varu nosūtīt uzicinājumu jebkuram no sava kontaktpersonu saraksta ?
Jā, jūs varat sūtīt uzaicinājuma saiti tik daudziem kolēģiem cik vēlaties.

Vai es varu redzēt cik daudz un kam uzaicinājumus esmu nosūtijis ?
Jā, jūs varat redzēt uzaicinājumu un nosūtīto ziņu vēsturi.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir veicināšanas pakete ?
Izmantojot Zutzu, ir dažādas iespējas, kā veicināt jūsu vakanci, atkarībā no tā, kādas funkcijas jūs meklējat un ja jūs algojat vietējā vai starptautiskā mērogā.

Kas ir izmēģinājuma versija ?
Izmēģinājuma versija ir brīva vakance, kas ir publicēta un pretendenti var pieteikties. Lai piekļūtu kontaktinformācijai un apstiprinātu vai noraidītu kandidātu jums būs jāiegādājās kāda no veicināšanas paketēm. Ietaupi naudu iegādājoties veicināšanas paketi uzreiz par zemāku cenu, nekā uzlabojot izmēģinajuma versiju.

Kādēļ reklamēt ar Zutzu ?
Mēs padalīsimies ar jūsu vakances sludinājumu ar Zutzu kopienu un jūs gūsiet labumu no visiem Zutzu sociālo mēdiju kanāliem, kas sasniedz virs viena miljona kandidātu skaitu no visas eiropas. Jūs varat izvēlēties reklamēt savu sludinājumu vietēji vai starptautiski. Mūsu pieejamie papildinājumi ietver īpašu mārketingu izmantojot sociālo mēdiju kanālus un palīdzību personāla atlases procesā.

Kā iegādāties veicināšanas paketes un papildinājumus ?
Viss kas vajadzīgs veicināšanai ir derīga kredītkarte. Lūdzu ievadiet savas kredītkartes datus un ja nepieciešams saglabājiet turpmākajiem pirkumiem.

Kāda veicināšanas pakete man ir piemērota ?
Jūs varat izvēlēties starp standarta un uzlabotām paketēm un pievienot papildus iespējas savam sludinājumam, lai veicinātu personāla atlasi. Pamata un uzlabotās paketes ir sadalītas vietējā un starptautiskā reklāmā. Lūdzu ņemiet vērā, ka vietējās reklāmas cenas ir atkarīgas no darba atrašanās vietas. Izmēģinājuma versijā darba sludinājums ir aktīvs Zutzu 14 dienas neierobežotam pieteikumu skaitam. Pamata veicināšanas paketes darba sludinājums ir aktīvs 30dienas Neierobežots pieteikumu skaits, 10 neapstiprināti piedāvājumi, deaktivizē piedāvājumu ja pārdomājat un vēlaties to nosūtīt citam kandidātam. Apskatiet kandidāta informāciju. Apstipriniet vai noraidiet kandidāta pieteikto uzlaboto veicināšanas paketi Darba sludinājums Zutzu ir aktīvs 45 dienas. Neierobežots daudzums pieteikumu. Neierobežots daudzums piedāvājumu. Apskatīt kandidāta informāciju. Apstiprināt vai noraidīt kandidāta pieteikumu. Redzemās uzņēmuma informācijas opcija Paaugstināta redzamība – Pirmais sludinājums meklētājā parādās ieteikumu sarakstā ar iespēju kļūt par pārbaudītu darba devēju

Kāda ir atšķirība starp vietējo un starptautisko sludinājumu ?
Vietējais sludinājums – reklamē savā valstī Reklamējiet savu sludinājumu tajā valstī, kurā atrodas darbs.

Starptautisks sludinājums – reklamē ārvalstīs
Vairākiem darba sludinājumiem izvēlieties vienu no mūsu abonēšanas plāniem ar īpašu personāla atlases atbalstu, kas paredzēts, lai veicinātu jūsu piedāvātās iespējas un piesaistītu labākos kandidātus.

Vai es varu saņemt palīdzību personāla atlases procesā ?
Jā, Zutzu piedāvā īpašu kandidātu atlases palīdzību, kas palīdzēs atrast īsto kandidātu. Mūsu kandidātu atlases eksperti no visas Eiropas ir gatavi palīdzēt personāla atlasē, vakances sludinājuma sastādīšanā un reklamēšanā. Paketē ietilpst administrācijas izdevumi. Cena: 1-3 stundas 50€/st.(minimums 2 stundas) 4-7 stundas 40€/st. Darba diena 8 stundas: 30 €/st.

Kas ir sociālo mēdiju reklāmas papildinājums ?
With the social media promotion you will access the forums where candidates are active. The add-on include job ad distribution and targeted marketing in multiple channels all over the social media field. Package includes administration fee and advertisement. Price: 50 € (including 40 € marketing costs and 10 € administration fee).

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir vakance ?
Vakance ir darba sludinājms neaizņemtai pozīcijai, kuru izvietojis darba devējs.

Kā es varu apskatīt vakances?
Jūs varat apskatīties vakances uzklikšķinot uz ``Vakances`` kad esiet ielogojies. Ar dažādām meklēšanas opcijām Jūs varat atrast vakanci kas ir piemērota tieši jums. Uzspiediet ``skatīt`` lai dabūtu pilnu vakances aprakstu.

Kā es varu pieteikties vakancei.?
Kad esat atradis vakanci uz kuru gribat pieteikties, spiediet ``pieteikties vakancei``un pielieciet aprakstu, piemēram mazu pieteikuma vēstuli kādēļ jūs piesakaties tieši šai vakancei. Ja jūs vēlaties ieteikt citu algas likmi, kā rādīta darba devēja reklāmā, spied ``es vēlos citu algas likmi``un pievinojiet informāciju kādēļ jūs vēlaties konkrētu algas likmi.Un informējiet mūs vai varat sākt darbu tūlītēji.

Vai ir iespējams pieteikties vairākām vakancēm?
Jā, Jūs varat pieteikties cik vakancēm Jūs vēlaties.

Ka es varu aprskatīt kādām kandidātem es esmu pieteicies?
Uz mērinstrumentu paneļa Jūs redzēsiet kopsavilkumu cik pieteikumi ir aktīvi. Pieteiktie ir peteikumi, kas ir aizsūtīti un darba devējs nav vēl reaģējis. Piedāvātie ir ienākošie darba piedāvājumi kuri gaida Jūsu apstiprinājumu vai noraidījumu. Pieņemtie ir peteikumi kas ir darba devēja apstiprināti un Jums jāsazinās ar darba devēju par darbā uzņemšanas informāciju. Atteiktie ir peteikumi kurus darba devējs ir noraidījis un līdz ar to darbā uzņemšanas process ir beidzies, vai arī Jūs esat pieteikumu atsaucis.

Kā es varu zināt vai mans pieteikums ir apstiprinats vai noraidīts?
Ejiet uz mērintrumentu paneļa vai Pieteikumi lai piekļūtu visiem jūsu pieteikumiem.

Vai es varu sazināties ar darba devēju personīgi?
Ja darba devejs ir izlemis dod kontakta detaļas tad ši informācija būs atrodama reklāmā.

Vai mana kontaktinformācija ir redzama ikvienam ?
Jūsu kontaktu informācija būs redzema darba devējam tikai kad esiet nosūtījis savu pieteikumu.

Mans pieteikums ir apstiprināts, vai tas nozīmē ka esmu pieņemts darbā?
Galējo lēmumu par darbā uzņemšanu pieņem darba devējs un darba kontrakts būs parakstīts tieši starp kandidātu un darba devēju. Apstiprināts pieteikums nenozīmē ka automātiski esat pieņemts darbā, bet darba devējs ir izvēlējies jūs tālākam aprunām. No šī mirkļa jūs un darba devējs var sazināties personīgi.

Vai es varu atcelt peteikumu?
Jā Jūs varat atcelt peteikumu kas jau ir aizsūtīts. Bet atceltu peteikumu vairs nevar atgūt.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir pieteikums?
Pieteikums ir kandidāta sūtits darba devējam (klientam). Darba devējs var apstiprināt vai noraidīt pieteikumu. Uz mērinstrumentu paneļa Jūs redzēsiet kopsavilkumu cik pieteikimi ir aktīvi. Pieteiktie ir peteikumi, kas ir aizsūtīti un darba devējs nav vēl reaģējis. Piedāvātie ir ienākošie darba piedāvājumi kuri gaida Jūsu apstiprinājumu vai noraidījumu. Pieņemtie ir peteikumi kas ir darba devēja apstiprināti un Jums jāsazinās ar darba devēju par darbā uzņemšanas informāciju. Atteiktie ir peteikumi kurus darba devējs ir noraidījis un līdz ar to darbā uzņemšanas process ir beidzies, vai arī Jūs esat pieteikumu atsaucis.

Vai es varu rediģēt peteikumu pēc iesniegšanas?
Tātad, Jūs nevarat rediģēt pašu peteikumu, bet jūs varat apspriest darba likmi ar potenciālo darba devēju noklikšķinot uz pārvaldes pogu

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir darba devējs?
Darba devējs ir kompānija vai organizācija, kas reklamē darbu uz ko esiet pieteicies. Darba devējs var arī būt personāla atlases aģentūra kas piegādā darbiniekus klientam. Zutzu nav darba devējs un kontrakts ir izveidots, tikkai, starp kandidātu un darba devēju.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir Zutzu blogs ?
Blogā jūs varat apskatīt rakstu krājumu saistībā ar nodarbinātību, Zutzu un citas tēmas.

Vai ikviens var ierakstīt blogu priekš Zutzu ?
Ja esat ieinteresēts rakstīt blogu par noteiktu Zutzu tēmu, lūdzu sazinieties ar mums.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Vai es varu rediģēt savu profile ?
Jā jūs varat rediģēt savu profilu jebkurā laikā klikšķinot uz ``Rediģēt profilu``

Vai es varu izveidot un rediģēt savu CV ar Zutzu?
Jā jūs varat izveidot savu CV piegādājot kārtīgu informāciju ikonās ``Rediģēt profilu`.

Kāda veida failus es varu augšupielādēt ?
Jūs varat augšuplādēt jebkurus vajadzīgos failus kā sertifikātus, licenzes, pasi utt.

Vaies varu izdzēst savus failus ?
Jā, jūs varat izdzēst jebkurus failus, ja nepieciešams.

Vai es varu apskatīt savus augšupielādētos failus ?
Jā, jūs varat apskatīt savus augšupielādētos failus nospiežot uz dokumenti.

Vai es var izprintēt savu CV?
Jā, jūs varat printēt un lejuplādēt savu CV PDF formātā.

Vai es varu saņemt paziņojumus no Zutzu ?
Jā, jūs varat saņemt paziņojumus, bet jums ir jādod piekrišana lai saņemtu paziņojumus savā profilā. Mēs jums iesakām atļaut Zutzu sūtīt paziņojumus, lai jūs uzzinātu par jaunākajām notiekošajām darbībām.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir aicināt draugus?
Aicināt draugu sadaļā jus varat uzaicināt draugus kuri vēlas reģistrēties ar Zutzu, sūtot viņiem linku caur e-pastu..

Vai es varu izsūtīt uzaicinājumu kādiem no maniem draugiem?
Jā jū varat izsūtīt uzaicinājuma linku cik draugiem vēlaties.

Vai es varu redzēt cik daudz un kam uzaicinājumus esmu nosūtijis ?
Jā, jūs varat apskatīt uzicinājumu un visu nosūtīto ziņu vēsturi.

Uzzināt vairāk

If you have any other Question please Sazināties ar mums

Kas ir kandidāts ?
Kandidāts ir persona, kas meklē darbu un piesakās vakancēm

Kas ir klients ?
Klients ir daba devējējs, kas noalgo kandidātus

Kas ir vakance ?
Vakance ir darba sludinājms neaizņemtai pozīcijai, kuru izvietojis darba devējs.

Kas ir pieteikums?
An application is sent by the candidate to the employer (client). The employer can either accept or reject an application.

Vai es varu apskatīt kandidātus un vakances ja neesmu reģistrējies?
Jūs varat apskatīt dažas detaļas, bet lai redzētu profilus, un sūtītu pietekumus, ir jāreģistrējas.

Kā es varu pieteikties vai reklamēt vakanci?
Lai pieteiktos un bublicētu vakanci ir jāreģistrējas

Uzzināt vairāk