Iet atpakaļ
Electronics
Rādīt oriģinālu

Autoelektrikas

Electronics

Pilna slodze

LTLithuania, Vilnius

Tendences

1900.00EUR

Mēnesī (Brutto)

V0061659

861+ Skatījumi

Apraksts

Mūsų klientei - virš 10 metų sėkmingai veikiančiai bendrovei, tiekiančiai įrangą pramonės įmonėms bei profesinio rengimo įstaigoms, darbui Vilniuje ieškomas: autoelektrikas.

Prasības

Techninis išsilavinimas;
Autoelektriko diagnostiko darbo patirtis;
Brėžinių ir schemų išmanymas;
Automobilinių diagnostinių programų išmanymas, žinios;
Atsakingumas ir gebėjimas dirbti komandoje.

Pienākumi

Automobilinių sistemų montavimas ir diegimas, transporto inžinerijos mokymo stendų gamyba ir kt.

Ko mēs piedāvājam

We offer 1900.00 EUR Mēnesī with 40 hours per week. We will also provide you with instrumenti un citas preces.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 1900.00 EUR Mēnesī (Brutto)

Priklausomai nuo patirties, kompetencijos ir rezultatų, darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių) 1300 - 1900 €.

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

40

Darba līguma garums

2-4 weeks

Skatījumi

861

Darba dienas

Dažādi

Nodrošīnātie labumi

instrumenti

Citas priekšrocības

Neterminuotą darbo sutartį, pilną darbo dieną, socialines garantijas;
Darbą dinamiškoje ir jaunatviškoje komandoje;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Lithuania, Vilnius Vilnius

Bildes

Izveidots 4 Mēneši agrāk

About UAB „NORIU DARBO

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis.

Uzņēmuma laucīņš

Human Resources and Personnel

Lielums

25 - 50 darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness