Iet atpakaļ
Building and Construction
Rādīt oriģinālu

Bricklayer

Pilna slodze

NLNetherlands, Den Haag

Tendences

12.50EUR

Mēnesī (Brutto)

V0068094

458+ Skatījumi

We are looking for teams of bricklayers . for different projects .

Prasības

The main requirements for this vacancy are 5 yers experience.

Pienākumi

Your main responsibilities will be

Ko mēs piedāvājam

We offer 12.50 EUR Mēnesī with 38 hours per week. Mēs piedāvājamdzeram nauda, komisija un bonusi.

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 12.50 EUR Mēnesī (Brutto)

Līmenis

Juniors

Pieejamās pozīcijas

5

Stundas nedēļā

38

Darba līguma garums

Ongoing

Skatījumi

458

Darba dienas

Dažādi

hvjhju

Kompensācijas

  • Dzeram nauda
  • Komisija
  • Bonusi

Balstīts

Vairakas atrašanās vietas

Atrašanās vieta

Netherlands, Den Haag 3243 uugg

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Izveidots 4 Mēneši agrāk

Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views