Iet atpakaļ
Automotive
Rādīt oriģinālu

Car painter

Automotive

Pilna slodze

NLNetherlands

Steidzami
Tendences

2000.00 up to 2200.00EUR

katras 4 nedēļas (Netto)

V0102939

1.2K+ Skatījumi

We are seeking a reliable and experienced painter with excellent attention to detail to join our team.

Prasības

experience at least 5 years
english language
driver licence

Pienākumi

You will be required to carry out restoration work such as cutting out rust & fabricating repair panels to preparing vehicle components for paint

You must be self motivated, able to work as a team, be clean & tidy & most of all be enthusiastic.

Ko mēs piedāvājam

We offer 2000.00 up to 2200.00 EUR katras 4 nedēļas with 38 - 48 hours per week. We will also provide you with dzīvesvieta, ceļa izdevumi un transports.

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 2000.00-2200.00 EUR katras 4 nedēļas (Netto)

payments every 4 weeks, salary around € 12.50 till € 13.00 netto

Darbā pieņemšanas veids

Pilna slodze, Pagaidu

Līmenis

Ļoti pieredzējis

Pieejamās pozīcijas

5

Stundas nedēļā

38-48

Skatījumi

1191

Darba dienas

Werkdagen zijn normaal

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

Car

The ideal candidate will receive a company car, travel expenses. Accommodation can be provided

Balstīts

Vairakas atrašanās vietas

Atrašanās vieta

Netherlands

Bildes

Car painter

Izveidots 2 Mēneši agrāk

Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views