Iet atpakaļ
Building and Construction
Rādīt oriģinālu

Cieśla

Pilna slodze

BEBelgium, Leuven

Steidzami
Tendences

1800.00 up to 2200.00EUR

Mēnesī (Brutto)

V0072033

574+ Skatījumi

Apraksts

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.

Prasības

• Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
• Umiejętności czytania rysunku technicznego,
• Samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
• Dyspozycyjności i zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów.
• 30-dniowego ubezpieczenia w Polsce

Pienākumi

• Praca na szalunkach systemowych
• Wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy, ławy,
• Wykonywanie konstrukcji drewnianych,
• Wykonywanie pomiarów,
• Praca z rysunkiem technicznym

Ko mēs piedāvājam

We offer 1800.00 up to 2200.00 EUR Mēnesī with 40 - 40 hours per week. We will also provide you with dzīvesvieta, ceļa izdevumi, instrumenti un transports. Mēs piedāvājam bonusi.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 1800.00-2200.00 EUR Mēnesī (Brutto)

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

10+

Stundas nedēļā

40-40

Skatījumi

574

Darba dienas

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

instrumenti

Car

Kompensācijas

  • Bonusi

Dodatkowo 13 pensja w wysokości 9,12% rocznego wynagrodzenia brutto oraz dodatek żywieniowy.

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Belgium, Leuven

Izveidots 4 Mēneši agrāk

Vakances Belgium

Vai meklējat vakances Belgium? Noklikšķiniet uz uzzināt vairāk, lai redzētu 51355+ un vēl vairāk vakances.

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ
Uzzini savu vērtību. Pieprasīt bezmaksas konsultāciju tagad.
Uzzini tagad
Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views