Iet atpakaļ
Financial Services
Rādīt oriģinālu

Credit Controller

Pilna slodze

HUHungary, Budapest

Steidzami

430000.00HUF

Mēnesī (Brutto)

V0128080

97+ Skatījumi

Apraksts

On behalf of our multinational partner, we are seeking a Credit Controller for 7 months fixed term period.

Prasības

University or College degree;
1-2 years of relevant experience;
Fluent spoken and written English, French is an advantage;
Strong Excel skills;
Accuracy, attention to details.

Pienākumi

Proactive cash collection;
Handle queries and drive issue resolution;
Manage credit risk, customer ledger according to KPIs;
Maintain customer documentation;
Prepare daily, weekly, monthly reports;
Give input to cash forecasting;
Supporting functions and processing activities (billing, clearing, customer spend processing).

Ko mēs piedāvājam

We offer 430000.00 HUF Mēnesī with 40 hours per week.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 430000.00 HUF Mēnesī (Brutto)

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Juniors

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

40

Skatījumi

97

Darba dienas

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Hungary, Budapest

Izveidots 19 Dienas agrāk

About JOB Kft

Közel három évtizedes szakértői tapasztalatunkra építve nyújtunk teljes körű HR szolgáltatást és tanácsadást. Személyre szabott megoldásainkkal biztosítjuk, hogy megtalálja a megfelelő jelöltet, szinte bármilyen szellemi munkakörben. Fő tevékenységünk a munkaerő-közvetítés és - kölcsönzés, Magyarország területén.

Uzņēmuma laucīņš

Human Resources and Personnel

Lielums

25 - 50 darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness