Iet atpakaļ
Engineering
Rādīt oriģinālu

Electrician în construcții (Germania)

Engineering

Pilna slodze

DEGermany, Duisburg

Steidzami
Tendences

1950.00EUR

Mēnesī (Brutto)

V0058405

658+ Skatījumi

Apraksts

Vei beneficia de:
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul german pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);
• contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
• ajutor și consultanță din partea angajatorului german în vederea deschiderii unui cont bancar în Germania și a îndeplinirii altor formalități la instituțiile germane;
• posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
• dreptul la concediu: minim 24 zile/an;
• dreptul la pensie și alocație ”Kindergeld” 190 EUR lunar/copil sau student până la 26 ani;
• un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
• traducerea actelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;
• îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Prasības

Cerințele postului:
• cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
• experiență în domeniu;
• permis de conducere categ.B;
• seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

Pienākumi

Atribuțiile postului:
• cablarea prin tuburi fixe și flexibile;
• instalarea de panouri de distribuție, întrerupătoare de circuit, prize și alte dispozitive electrice;
• repararea și recondiționarea instalațiilor electrice;
• alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Ko mēs piedāvājam

We offer 1950.00 EUR Mēnesī with 40 hours per week. We will also provide you with dzīvesvieta.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 1950.00 EUR Mēnesī (Brutto)

12,42 EUR brut/oră + 25,00 EUR net diurnă/zi + cazare plătită de firma angajatoare

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

2

Stundas nedēļā

40

Darba līguma garums

Ongoing

Skatījumi

658

Darba dienas

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

cazare asigurată și plătită de firma angajatoare

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Vairakas atrašanās vietas

Atrašanās vieta

Germany, Duisburg Duisburg, Germania

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Romania

Bildes

Izveidots 4 Mēneši agrāk

Vakances Germany

Vai meklējat vakances Germany? Noklikšķiniet uz uzzināt vairāk, lai redzētu 51287+ un vēl vairāk vakances.

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ
Uzzini savu vērtību. Pieprasīt bezmaksas konsultāciju tagad.
Uzzini tagad
Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views