Iet atpakaļ
Engineering
Rādīt oriģinālu

Elektryk

Engineering

Pilna slodze

DEGermany, Berlin

Steidzami
Tendences

2500.00EUR

Mēnesī (Brutto)

V0064881

599+ Skatījumi

Apraksts

Niemiecki Przemysł Energetyczny szuka specjalistów w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych i wodnych!

Poszukujesz nowych wyzwań i szans na rozwój?

Nasz Klient zapewni Ci wsparcie w całym procesie emigracyjnym oraz zakwaterowanie w Berlinie.

Firma oferuje także darmowy kurs języka niemieckiego, specjalistyczne szkolenia techniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Co mamy do zaoferowania?

Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
Możliwość stałej współpracy i rozwoju w strukturach firmy
Pomoc w znalezieniu mieszkania i codzienne wsparcie (koszty związane z zakwaterowaniem opłacane są przez firmę)
Darmową naukę języka niemieckiego oraz kursy specjalistyczne
Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
Jakie są nasze wymagania?

Prasības

Doświadczenie w zakresie elektryki (min. 3-5 lat)
Uprawnienia elektryczne do 1 kV
Umiejętność analizy schematów elektrycznych oraz przeprowadzenia pomiarów elektrycznych
Gotowość do stałej relokacji do Niemiec
Chęć nauki języka niemieckiego
Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Pienākumi

Instalacja i uruchamianie sieci elektrycznych na ulicach miast i w budynkach na podstawie schematów połączeń
Monitorowanie, wykrywanie przyczyn awarii oraz bieżąca konserwacja sieci elektrycznych
Codzienne raportowanie.

Ko mēs piedāvājam

We offer 2500.00 EUR Mēnesī with 40 hours per week. We will also provide you with ceļa izdevumi, instrumenti, transports un apmācības.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 2500.00 EUR Mēnesī (Brutto)

W okresie szkolenia wynagrodzenie wynosi 700 Euro natomiast po szkoleniu wzrasta do 2500 euro.

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

2

Stundas nedēļā

40

Darba līguma garums

Ongoing

Skatījumi

599

Darba dienas

Dni robocze są normalnie

Nodrošīnātie labumi

instrumenti

Car

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Germany, Berlin *

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Poland, Germany

Izveidots 4 Mēneši agrāk

About Manpower

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcin

Uzņēmuma laucīņš

Human Resources and Personnel

Lielums

100+ darbinieki

Uzņēmuma veids

Liela apmēra bizness

Vakances Germany

Vai meklējat vakances Germany? Noklikšķiniet uz uzzināt vairāk, lai redzētu 124359+ un vēl vairāk vakances.

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ
Uzzini savu vērtību. Pieprasīt bezmaksas konsultāciju tagad.
Uzzini tagad
Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views