Iet atpakaļ
Inženierzinātnes
Rādīt oriģinālu

Elektryk Przemysłowy

Pilna slodze

NLNetherlands

2200.00 up to 2500.00EUR

Mēnesī (Bruto )

V0128401

139+ Skatījumi

Apraksts

Poszukujemy elektryka dla jednego z naszych klientów w okolicy Twente. Czy jesteś ekspertem w dziedzinie elektroniki, którego szuka nasz klient, i pochodzisz z regionu Twente?
Montaż i demontaż maszyn lub części wykonujesz samodzielnie na podstawie dostarczonych rysunków lub dostępnych informacji. Pracujesz w obsłudze technicznej klientów naszego klienta. Awarie, remonty i prace konserwacyjne przeprowadzasz na miejscu u klienta. Informujesz o postępie prac montażowych, zarówno ze swoimi współpracownikami i przełożonym, jak i z klientem naszego klienta.

Prasības

- dyplom MBO jako elektryka;
- ważny certyfikat VCA, czyli chęć podążania odpowiednim kursem;
- ważne prawo jazdy B i własny samochód;
- elastyczność ze względu na możliwość zmiany godzin pracy;
- co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe.

Pienākumi

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:
- samodzielnie przeprowadzać montaż i demontaż maszyn lub części na podstawie dostarczonych rysunków lub dostępnych informacji;
- praca w serwisie technicznym klientów naszego klienta;
- przeprowadzać awarie, remonty i prace konserwacyjne w lokalizacji klienta;
- informowanie o postępach prac montażowych zarówno ze swoimi współpracownikami i przełożonym, jak i z klientem naszego klienta.

Ko mēs piedāvājam

- terminowe, cotygodniowe płatności;
- trener personalny w naszym biurze, który jest zawsze do Twojej dyspozycji;
- mieszkanie, które za Ciebie zapłacimy;
- ubezpieczenie zdrowotne;
- 24 płatne dni urlopu i 8% dodatku urlopowego rocznie;
- profesjonalne elektronarzędzia firmy Hilti.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 2200.00-2500.00 EUR Mēnesī (Bruto )

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

40

Skatījumi

139

Darba dienas

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Vairakas atrašanās vietas

Atrašanās vieta

Netherlands

Izveidots 4 Mēneši agrāk

About ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Uzņēmuma laucīņš

Admin and Secretarial

Lielums

25 - 50 darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness