Iet atpakaļ
Travel and Tourism
Rādīt oriģinālu

Fizető pincérnő

Pilna slodze

DEGermany

Tendences

2000.00EUR

Mēnesī (Brutto)

V0125002

274+ Skatījumi

Apraksts

Fizető pincérnő német állás Rosenheim közelében. RÉSZLETEK: https://www.nemetmunka.hu/felszolgalo-kiszolgalo-kasszas-pultos/356-fizeto-pincerno-chiemgau

Prasības

Feltétel a gyakorlat, tapasztalat, az "Ordnerman-programm" ismerete és jó német tudás.

Pienākumi

A pincérnő feladata, hogy köszöntse a vendégeket, mutassa meg az üres asztalokat, vegye fel az ital- és étel rendelést. A vendégek távozása előtt nyújtsa át a számlát és fizettessen. Minden pincér -nőre külön étteremrész tartozik, adott étterem szekcióban a pincér -nő felelős a vendégek kiszolgálásáért és a számla kiegyenlítéséért. Elvárás a pincér -nő felé a jó fizikai erőnlét, hiszen 3-4 étellel megrakott tányért kell asztalhoz vinnie, a kollégákkal szembeni lojalitás, az intelligencia, szorgalom, udvariasság, csinos megjelenés, ápoltság és jó modor.

Ko mēs piedāvājam

We offer 2000.00 EUR Mēnesī with 45 hours per week.Mēs piedāvājam dzeram nauda.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 2000.00 EUR Mēnesī (Brutto)

Munkabér 2.000,-€ bruttó + borravaló. A szállás és az ellátás ingyenes.

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

2

Stundas nedēļā

45

Skatījumi

274

Darba dienas

Dažādi

Kompensācijas

  • Dzeram nauda

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Germany

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Austria, Hungary, Germany, Romania

Izveidots 1 Mēnesi agrāk

About Német Munka Team

Munkaközvetítő cégünk 2016-ban alakult Bajorországi székhellyel. Az 2012-ben alapított Német Munka Kft -ből nőttük ki magunkat német bejelentésű munkaközvetítő céggé. Házaspár vagyunk. A munkavállalónak a munka közvetítéséért fizetnie nem kell. Németországi állásunk német nyelvtudás nélkül nincs. EXACT Personal UG (haftungsbeschränkt) Székhely: D - 83224 Grassau, Oberdorf 14. Német vezetékes telefon: +49 8641 6949 000 Magyar telefonszám: +36 1 920 3433 E-mail: [email protected]

Uzņēmuma laucīņš

Cits

Lielums

1 - 5 darbinieki

Uzņēmuma veids

Jaunuzņēmums