Iet atpakaļ
transports un dzelzceļš
Rādīt oriģinālu

HGV 2 drivers

Pilna slodze, Līgums, Pusslodze, Pagaidu

GBUnited Kingdom, Leighton Buzzard

Steidzami

12.50 up to 14.00GBP

Stundā (Bruto )

V0544670

46+ Skatījumi

Driving Force Recruitment Ltd operating as an Employment Business are currently recruiting for Class 1 & 2 drivers for our client based in Leighton Buzzard.

Prasības

  • UK Driving Licence
  • CPC Qualification
  • Digi Tacho
  • No More than 6 points (Minor Offences only)

Pienākumi

  • General Haulage work

Ko mēs piedāvājam

  • HGV Class 1/HGV Class 2
  • £13.00ph - £15.00ph

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 12.50-14.00 GBP Stundā (Bruto )
Līgums 12.50-14.00 GBP Stundā (Bruto )
Pusslodze 12.50-14.00 GBP Stundā (Bruto )
Pagaidu 12.50-14.00 GBP Stundā (Bruto )

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

4

Stundas nedēļā

8

Skatījumi

46

Darba dienas

Dažādi

  • Days & Nights
  • HGV Class 2

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

United Kingdom, Leighton Buzzard

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Izveidots 26 Dienas agrāk

About Driving Force

Lielums

50 - 100 darbinieki

Uzņēmuma veids

Liela apmēra bizness