Iet atpakaļ
Admin and Secretarial
Rādīt oriģinālu

Junior HR specialista (német ÉS angolnyelv-tudással)

Pilna slodze

HUHungary, Budapest

Tendences

400000.00HUF

Mēnesī (Bruto )

V0063267

689+ Skatījumi

Apraksts

Pályakezdő vagy, és jól beszélsz angolul ÉS németül is? Szívesen belelátnál egy gyógyszeripari nagyvállalat HR adminisztrációs tevékenységébe? Akkor jelentkezz Junior HR specialista munkatársnak.

Prasības

Felsőfokú tanulmányok;
Magabiztos angol ÉS németnyelv-tudás (ha középszinten beszélsz, itt a helyed);
MS Office ismeretek;
Legalább 2020.12.31-ig szívesen dolgoznál (de ha ennél tovább is, akkor a hosszabbítás lehetősége sem kizárt).

Pienākumi

HR folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
Adatok felvezetése a cég saját rendszerébe és az ehhez kapcsolódó dokumentációk kezelése;
Munkaügyi folyamatok támogatása;
Munkavállalói beléptetéshez és kiléptetéshez szükséges feladatkörök lefedése;
Riportok, statisztikák készítése;
Adatelemzés, adattisztítás.

Ko mēs piedāvājam

We offer 400000.00 HUF Mēnesī with 40 hours per week.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 400000.00 HUF Mēnesī (Bruto )

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Juniors

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

40

Darba līguma garums

Ongoing

Skatījumi

689

Darba dienas

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Hungary, Budapest VI. kerület

Izveidots 8 Mēneši agrāk

About JOB Kft

Közel három évtizedes szakértői tapasztalatunkra építve nyújtunk teljes körű HR szolgáltatást és tanácsadást. Személyre szabott megoldásainkkal biztosítjuk, hogy megtalálja a megfelelő jelöltet, szinte bármilyen szellemi munkakörben.
Fő tevékenységünk a munkaerő-közvetítés és - kölcsönzés, Magyarország területén.

Uzņēmuma laucīņš

Cilvēkresursi un personāls

Lielums

25 - 50 darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness