Iet atpakaļ
Automobiļi
Rādīt oriģinālu

Mechanik/ Monter

Automobiļi

+48515233504
[email protected]

Pilna slodze

NLNetherlands, Tillburg

Steidzami

13.10 up to 14.84EUR

Stundā (Bruto )

V0524812

184+ Skatījumi

Apraksts

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Szukasz pracy jako mechanik- monter części maszyn? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na tym stanowisku?

Mamy dla Ciebie pracę w stabilnej, holenderskiej firmie, zajmującej się produkcją wysokiej jakości maszyn i osprzętu: miniładowarek, ładowarek kołowych i teleskopowych na komponentach marki Giant, Kubota i innych.

To pewna i stała praca z możliwością rozwoju na stanowisku:

Mechanik / Monter

      Miejsce pracy: Tilburg / Oisterwijk, Holandia

Prasības

  • Wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży metalowej
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Samodzielność i dokładność
  • Mile widziany własny samochód

Pienākumi

Twoim zadaniem będzie wstępny montaż części ram oraz komponentów hydraulicznych oraz zaślepianie/otwieranie wałów i ich wstępny montaż. Ponadto: szlifowanie, frezowanie, wiercenie gwintowanie otworów i montaż cylindrów. Będziesz wykorzystywać swoje umiejętności techniczne w nowoczesnym miejscu pracy.

Ko mēs piedāvājam

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Stawka od €13,10 plus 13,3 % dodatku zmianowego za każdą godzinę (€14,84/h brutto)
  • Premia 500€ za polecenie pracownika, którzy przepracuje w tym miejscu 3 miesiące
  • Dodatkowy płatny urlop (27 dni/rok)
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Dobre warunki mieszkaniowe(koszt pokoju jednoosobowego od €100 – €110/tydzień, pokoju dwuosobowego od €70-€80)
  • Ubezpieczenie płatne €24/tydzień
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 13.10-14.84 EUR Stundā (Bruto )

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

10+

Stundas nedēļā

40-44

Skatījumi

184

Darba dienas

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

Car

Veselības apdrošināšana

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Netherlands, Tillburg

Kontaktdetaļas

Hanna Grochowska ([email protected] / +48515233504)

Bildes

Izveidots 3 Mēneši agrāk

About Link2europe Sp. z o.o.

Link2europe Sp. z o.o jest polsko-belgijską agencją rekrutacyjną, która oferuje stałą i tymczasową pracę w Belgii. Firma rozpoczęła działalność 12 lat temu i specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Belgii.
Główne branże, w których działamy to: branża motoryzacyjna, transport, przemysł, metalurgia, logistyka i produkcja.
Prace sezonowe to zakładanie i pielęgnacja ogrodów, wulkanizacja, praca na magazynach.

Uzņēmuma laucīņš

Cits

Lielums

1 - 5 darbinieki

Uzņēmuma veids

Maza apmēra bizness