Iet atpakaļ
Cits
Rādīt oriģinālu

Monter części maszyn

Cits

515233504
[email protected]

NLNetherlands, Tilburg

Steidzami
Vēlos pārcelties

Alga

Nav precizēts

V0524814

187+ Skatījumi

Apraksts

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Szukasz pracy jako monter części maszyn? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na tym stanowisku?

Mamy dla Ciebie pracę w stabilnej, holenderskiej firmie, zajmującej się produkcją wysokiej jakości maszyn i osprzętu: miniładowarek, ładowarek kołowych i teleskopowych na komponentach marki Giant, Kubota i innych.

To pewna i stała praca z możliwością rozwoju na stanowisku:

      Miejsce pracy: Tilburg / Oisterwijk, Holandia

Prasības

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • samodzielność i dokładność
  • prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Pienākumi

Zadania:

Jako monter części maszyn będziesz wykonywać wszystkie typowe prace montażowe. Bazując na swojej wiedzy technicznej i umiejętnościach, będziesz odpowiadać za montaż półfabrykatów. Będziesz także lutował części produktów, czytał rysunki i schematy techniczne oraz zgłaszał błędy w procesie produkcyjnym. Ponadto do Twoich obowiązków będzie: montaż silników, skrzynek elektrycznych, filtrów, sprzęgieł, opon.

Ko mēs piedāvājam

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Stawka od €13,10 plus 13,3 % dodatku zmianowego za każdą godzinę (€14,84/h brutto)
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Dobre warunki mieszkaniowe(koszt pokoju jednoosobowego od €100 – €110/tydzień, pokoju dwuosobowego od €70-€80)
  • Ubezpieczenie płatne €24/tydzień
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy pod numerem telefonu: +48 515 233 504

Atslēgvārdi

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Pilna slodze

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

10+

Stundas nedēļā

40

Skatījumi

187

Darba dienas

Dni robocze są normalnie

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

Veselības apdrošināšana

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Netherlands, Tilburg

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Kontaktdetaļas

Hanna Grochowska ([email protected] / 515233504)

Bildes

Izveidots 3 Mēneši agrāk

About Link2europe Sp. z o.o.

Link2europe Sp. z o.o jest polsko-belgijską agencją rekrutacyjną, która oferuje stałą i tymczasową pracę w Belgii. Firma rozpoczęła działalność 12 lat temu i specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Belgii.
Główne branże, w których działamy to: branża motoryzacyjna, transport, przemysł, metalurgia, logistyka i produkcja.
Prace sezonowe to zakładanie i pielęgnacja ogrodów, wulkanizacja, praca na magazynach.

Uzņēmuma laucīņš

Cits

Lielums

1 - 5 darbinieki

Uzņēmuma veids

Maza apmēra bizness