Iet atpakaļ
celtniecība
Rādīt oriģinālu

Monter konstrukcji na budowie

celtniecība

Pilna slodze

NLNetherlands

Steidzami

1900.00 up to 2300.00EUR

Mēnesī (Bruto )

V0128399

39+ Skatījumi

Apraksts

Chcesz pracować w branży budowlanej w Holandii? Chcesz zwiększyć swoje doświadczenie zawodowe i zarobić dobre pieniądze? W takim razie jesteś pod właściwym adresem z Haldu Groep!

Haldu Groep zawsze poszukuje doświadczonych i zmotywowanych gipsów! Czy wiesz, jak wytyczać konstrukcje szkieletowe z metalu? Czy można mierzyć i ciąć płyty gipsowe? Czy pracujesz skrupulatnie? W takim razie szukamy Ciebie!

Prasības

- doświadczenie zawodowe;
- ważny certyfikat VCA, czyli gotowość do podjęcia odpowiedniego kursu;
- ważne prawo jazdy B i własny samochód;
- elastyczność ze względu na możliwość zmiany godzin pracy lub lokalizacji;
- mówisz po angielsku lub niemiecku, najlepiej po holendersku.

Pienākumi

- wytyczanie konstrukcji metalowych;
- pomiar i docinanie płyt gipsowych do odpowiednich wymiarów i kątów;
- umieszczenie izolacji;
- mocowanie płyt gipsowych do ram metalowych (ściany i sufity)

Ko mēs piedāvājam

- terminowe, cotygodniowe płatności;
- trener personalny w naszym biurze, który jest zawsze do Twojej dyspozycji;
- dobre mieszkanie, które za Ciebie zapłacimy;
- ubezpieczenie zdrowotne;
- 24 płatne dni urlopu i 8% dodatku urlopowego rocznie;
- profesjonalne elektronarzędzia firmy Hilti.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 1900.00-2300.00 EUR Mēnesī (Bruto )

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Pieejamās pozīcijas

4

Stundas nedēļā

40

Skatījumi

39

Darba dienas

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

instrumenti

Car

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Vairakas atrašanās vietas

Atrašanās vieta

Netherlands

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Bulgaria, Croatia, Estonia, Greece, Hungary, Italy, Latvia, Lithuania, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, United Kingdom

Izveidots 1 Mēnesi agrāk

About ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Uzņēmuma laucīņš

Admin and Secretarial

Lielums

25 - 50 darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness