Iet atpakaļ
Building and Construction
Rādīt oriģinālu

Muncitor in constructii

Pilna slodze, Līgums

NONorway

Steidzami
Tendences

196.50NOK

Stundā (Brutto)

V0071228

1.2K+ Skatījumi

Amenajari interioare, amenajari exterioare, renovari bai, montaj tamplarie de lemn si pvc, constructii noi din lemn.

Prasības

Experienta in constructii, permis conducere minim categoria B.

Pienākumi

Seriozitate, munca singur sau in echipa.

Ko mēs piedāvājam

We offer 196.50 NOK Stundā with 40 - 60 hours per week. We will also provide you with instrumenti un apmācības.

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 196.50-220.00 NOK Stundā (Brutto)
Līgums 196.50 NOK Stundā (Brutto)

Salarizare in conformitate cu legislatia Norvegiana in vigoare.

Līmenis

Ļoti pieredzējis

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

2

Stundas nedēļā

40-60

Skatījumi

1153

Darba dienas

Darba dienas, sestdiena

Zilele lucrătoare sunt în mod normal de luni pana vineri, cu posibilitate de a muncii si sambata daca se doreste.

Nodrošīnātie labumi

instrumenti

Ca și angajator, dorim să ajutam candidatul cu gasirea unui loc de cazare si garantarea depozitului.

Balstīts

Vairakas atrašanās vietas

Atrašanās vieta

Norway

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Izveidots 4 Mēneši agrāk

Vakances Norway

Vai meklējat vakances Norway? Noklikšķiniet uz uzzināt vairāk, lai redzētu 51356+ un vēl vairāk vakances.

Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views