Iet atpakaļ
Ražošana
Rādīt oriģinālu

Operator maszyn produkcyjnych - przędzalnia

Ražošana

Pilna slodze

BEBelgium, Peer

13.13EUR

Stundā (Bruto )

V0449476

77+ Skatījumi

Apraksts

“SFS International Sp. z o.o. Sp. K.” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator bezpośredniej skręcarki dwuskrętowej
Miejsce pracy: Belgia

Prasības

Mile widziane:
• Znajomość języka angielskiego;
• Własny samochód i/ lub prawo jazdy ( proszę zaznaczyć w CV)

Pienākumi

• Ładowanie przędzy do maszyny;
• Zdejmowanie pełnych szpulek;
• Montaż nici na puste szpulki;
• Naprawianie zerwanych nici;
• Usuwanie/ rozwiązywanie węzłów;
• Utrzymywanie miejsca pracy w czystości;
• Sprawdzanie błędów w różnych typach przędzy za pomocą światła UV;
• Naprawa uszkodzonych szpulek;
• Ważenie szpulek / zwojnic / nici oraz obliczanie wagi netto.

Ko mēs piedāvājam

• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
• Bezpłatne zakwaterowanie;
• Ubezpiecznie Compensa Voyage;
• Atrakcyjne zarobki;
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu;
• Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 13.13 EUR Stundā (Bruto )

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

6

Stundas nedēļā

38

Skatījumi

77

Darba dienas

Dažādi

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

Veselības apdrošināšana

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Belgium, Peer

Bildes