Iet atpakaļ
Cits
Rādīt oriģinālu

Operator maszyny polerującej

Cits

Pilna slodze

BEBelgium, Bornem

Steidzami
Tendences

14.33EUR

Stundā (Brutto)

V0068895

790+ Skatījumi

Apraksts

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego belgijskiego klienta - firmy zajmującej się obróbką i sprzedażą kamienia naturalnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                                                                         Miejsce pracy: Deinze, Belgia

Prasības

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku przy obróbce kamienia

umiejętność posługiwania się suwnicą z poziomu roboczego

dobra znajomość języka angielskiego

umiejętność pracy w zespole

własny samochód - mile widziany

Pienākumi

Opis stanowiska:

maszynowe szlifowanie płyt kamienia naturalnego

obsługa maszyn i linii polerującej kamień naturalny

dobór talerzy polerujących

kontrola jakości gotowego produktu

praca z komputerem

praca z suwnicą z poziomu roboczego

Ko mēs piedāvājam

We offer 14.33 EUR Stundā with 39 hours per week. We will also provide you with dzīvesvieta un apmācības.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 14.33 EUR Stundā (Brutto)

tygodniowe

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

2

Stundas nedēļā

39

Darba līguma garums

Ongoing

Skatījumi

790

Darba dienas

Dažādi

system zmianowy 5- 13, 13 - 21

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

zakwaterowanie na miszkaniu - koszt 80 €/tydz
ubezpieczenie zdrowotne - koszt 7,5 €/ m-c

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Belgium, Bornem Bornem, Rijksweg 10

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Izveidots 4 Mēneši agrāk

About Link2europe Sp. z o.o.

Link2europe Sp. z o.o jest polsko-belgijską agencją rekrutacyjną, która oferuje stałą i tymczasową pracę w Belgii. Firma rozpoczęła działalność 12 lat temu i specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Belgii. Główne branże, w których działamy to: branża motoryzacyjna, transport, przemysł, metalurgia, logistyka i produkcja. Prace sezonowe to zakładanie i pielęgnacja ogrodów, wulkanizacja, praca na magazynach.

Uzņēmuma laucīņš

Cits

Lielums

1 - 5 darbinieki

Uzņēmuma veids

Maza apmēra bizness

Vakances Belgium

Vai meklējat vakances Belgium? Noklikšķiniet uz uzzināt vairāk, lai redzētu 124359+ un vēl vairāk vakances.

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ
Uzzini savu vērtību. Pieprasīt bezmaksas konsultāciju tagad.
Uzzini tagad
Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views