Iet atpakaļ
Travel and Tourism
Rādīt oriģinālu

Recepciós szálloda munka

Pilna slodze

DEGermany

2224.00EUR

Mēnesī (Brutto)

V0128186

233+ Skatījumi

Apraksts

Recepciós szálloda munka nagyon jó német tudással és recepciós gyakorlattal a Fríz-szigetvilágban. RÉSZLETEK: https://www.nemetmunka.hu/adminisztrator-recepcios-irodai-manager-munka/3453-recepcios-eszaki-friz-szigetek

Prasības

jó német tudással és recepciós gyakorlattal

Pienākumi

A szállodai recepciós szállása egyágyas szobában, közös fürdőszobával, konyhával, hűtőszekrénnyel, TV-vel és WiFi-vel megoldott. Ha a recepciós a szállodában kíván étkezni, úgy a reggeli 1,80 €, az ebéd és a vacsora egyenként 3,40 €. Éves szabadság 30 nap. A recepciós részére a szálloda ingeket, ill. blúzokat biztosít. Fekete nadrágról (nem farmernadrág!), zoknikról és fekete cipőről önállóan kell gondoskodni. Az első napokra szerencsés, ha a szállodai recepciós visz 2-3 inget vagy blúzt, majd méretvétel után megkapja a hotel egyeningjét, ill. egyenblúzát. A szállodába repülőgéppel, vagy Hamburg városán keresztül vonattal érhető el. Olyan recepciós jelentkezését várjuk, aki az óceáni éghajlatot kedveli. Az egzotikus német szálloda 125 vendég szobával üzemel.

Ko mēs piedāvājam

We offer 2224.00 EUR Mēnesī with 39 hours per week.Mēs piedāvājam citas formas.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 2224.00 EUR Mēnesī (Brutto)

Munkabér 2.224,73 € bruttó + évi egyszeri karácsonyi pénz 485,47 € bruttó + 13. havi fizetés. Vasárnapi pótlék 1,-€/óra bruttó, ünnepi pótlék 6,-€/óra bruttó, éjszakai pótlék (este 8 óra után) 4,-€/óra bruttó. Munkaidő heti 39 óra. Szállás 235,-€, teljes ellátás kb. 180,-€.

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

39

Skatījumi

233

Darba dienas

Dažādi

Kompensācijas

  • Citas formas

évi egyszeri karácsonyi pénz 485,47 € bruttó + 13. havi fizetés. Vasárnapi pótlék 1,-€/óra bruttó, ünnepi pótlék 6,-€/óra bruttó, éjszakai pótlék (este 8 óra után) 4,-€/óra bruttó.

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Germany

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Austria, Germany, Hungary, Romania

Bildes

Izveidots 21 Dienas agrāk

About Német Munka Team

Munkaközvetítő cégünk 2016-ban alakult Bajorországi székhellyel. Az 2012-ben alapított Német Munka Kft -ből nőttük ki magunkat német bejelentésű munkaközvetítő céggé. Házaspár vagyunk. A munkavállalónak a munka közvetítéséért fizetnie nem kell. Németországi állásunk német nyelvtudás nélkül nincs. EXACT Personal UG (haftungsbeschränkt) Székhely: D - 83224 Grassau, Oberdorf 14. Német vezetékes telefon: +49 8641 6949 000 Magyar telefonszám: +36 1 920 3433 E-mail: [email protected]

Uzņēmuma laucīņš

Cits

Lielums

1 - 5 darbinieki

Uzņēmuma veids

Jaunuzņēmums