Iet atpakaļ
Personāla atlases konsultācijas
Rādīt oriģinālu

Recruiter - work from home

Līgums

NLNetherlands

Steidzami
Tendences
Darbs no mājām

600.00 up to 1200.00EUR

Mēnesī (Bruto )

V0486359

2.3K+ Skatījumi

We are looking to expand our Zutzu recruitment division with additional recruiters who are willing to join our existing international team.

Prasības

  • Ideal candidate must be able to speak English - communicative written and spoken and also speaks one of the following languages:
  • Bulgarian, Romanian, Croatian, Slovak, Slovenian, Polish, Hungarian, Greek, Lithuanian, Latvian, Spanish, Portugese or Italian.
  • PC or laptop with internet connection
  • available 5 days a week for 8 hours of work each day

Pienākumi

Responsibilities includes:

  • recruitment through social media (Facebook / Instagram and others)
  • social media content creation and sharing
  • participate in video conferences

Ko mēs piedāvājam

  • Long term job
  • Opportunity to relocate to Netherlands in future including relocation package
  • Possibility to grow within the company
  • work from home

Darbā pieņemšanas veids Alga
Līgums 600.00-1200.00 EUR Mēnesī (Bruto )

Starting salary will be calculated for each individual based on the location and experience.

Darbā pieņemšanas veids

Līgums

Līmenis

Juniors

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

10+

Stundas nedēļā

40

Skatījumi

2306

Darba dienas

Dažādi

Nodrošīnātie labumi

Pārcelšanās iespēja

Citas priekšrocības

Kompensācijas

  • Bonusi

Balstīts

Attālināti

Atrašanās vieta

Netherlands

Bildes

Izveidots 2 Mēneši agrāk

About Customer Support Division

Customer Support division of Zutzu International

Lielums

50 - 100 darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness