Iet atpakaļ
Ražošana
Rādīt oriģinālu

Šlifuotojas (-a) - paruošėjas (-a)

Ražošana

Pilna slodze

LTLithuania

700.00 up to 800.00EUR

Mēnesī (Neto)

V0408557

34+ Skatījumi

Apraksts

ANCOR - tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė. Mūsų klientas - įmonė, vykdanti nestandartinių baldų ir metalo konstrukcijų gamybą.

Prasības

• Panašaus darbo patirtis – privalumas;
• Atsakingumas, kruopštumas.

Pienākumi

• Detalių šlifavimas;
• Detalių paruošimas dažymui.

Ko mēs piedāvājam

• Darbą pagal pastovų (neslenkantį) grafiką;
• Geras darbo sąlygas (tvarkingus persirengimo kambarius, dušus, virtuvėlę, darbo aprangą, kuri yra nuolat prižiūrima, apsaugos priemones ir pan.);
• Lankstumą, norintiems daugiau užsidirbti (galimybę dirbti viršvalandžius ir/ar savaitgaliais);
• Draudimą nuo traumų;
• Draugišką kolektyvą.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 700.00-800.00 EUR Mēnesī (Neto)

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

40

Skatījumi

34

Darba dienas

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Lithuania

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Bildes

Izveidots 30 Dienas agrāk

About Ancor

ANCOR, tarptautinė personalo atrankų įmonė, įkurta 1990 m., yra viena iš pirmaujančių žmogiškųjų išteklių paslaugų teikėjų. Vykdydama veiklą 48 atstovybėse, ANCOR siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu 9-iose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Tailande. ANCOR kasmet aptarnauja daugiau nei 2000 klientų. ANCOR įmonių grupės konsoliduota apyvarta 2019 m. sudarė 280 mln. JAV dolerių. ANCOR patenka į pirmaujančių „Europe 2020 RPO“ įmonių (pagal „HR Tech Outlook“) dešimtuką, o nuo 2012 m. ANCOR yra strateginis „Randstad“ holdingo partneris.

Uzņēmuma laucīņš

Cilvēkresursi un personāls

Lielums

50 - 100 darbinieki

Uzņēmuma veids

Jaunuzņēmums

Vakances Lithuania

Vai meklējat vakances Lithuania? Noklikšķiniet uz uzzināt vairāk, lai redzētu 4857+ un vēl vairāk vakances.

Pievienot komentāru

profile picture
Iet atpakaļ
Uzzini savu vērtību. Pieprasīt bezmaksas konsultāciju tagad.
Uzzini tagad
Abonēt Zutzu ziņu žurnalu un saņemt noderīgus industrijas rakstus un vairāk.
Abonēt tagad.

Nesenie meklējumi

Jaunākie skatījumi