Iet atpakaļ
Building and Construction
Rādīt oriģinālu

Stalius

Pilna slodze

NONorway, Alta

Tendences

205.00NOK

Stundā (Brutto)

V0064071

1K+ Skatījumi

Apraksts

Medinių namų rėmų montavimas

durų, durų staktos ir langų montavimas

medienos matavimas, pjaustymas

plokščių klojimas, gipskartonio montavimas

darbas su brėžiniais

Prasības

Anglų kalba bendravimo/gero lygio-privaloma

staliaus diplomas-privalumas

ankstesnė darbo patirtis, ypač Norvegijoje – bus didelis privalumas

Norvegų ID/D numeris – bus didelis privalumas

Pienākumi

Ko mēs piedāvājam

We offer 205.00 NOK Stundā with 40 hours per week. We will also provide you with dzīvesvieta, ceļa izdevumi un citas preces.

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 205.00 NOK Stundā (Brutto)

Atlyginimas: nuo 205,00 NOK bruto/vienai darbo valandai – priklauso nuo patirties.

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

40

Darba līguma garums

2-4 weeks

Skatījumi

1036

Darba dienas

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

Citas priekšrocības

apgyvendinimą suteikia darbdavys už kurį moka darbuotojas. Kas mėnesį išskaičiuoja po 4500-5000 NOK.
norvegiškos socialinės garantijos
mūsų parama organizuojant įsidarbinimą ir kelionę
mūsų paslaugos nemokamos (ruošiame profesionalų CV anglų k.)
Pasiūlymas skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kurie atitinka įdarbinimo sąlygas.

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Norway, Alta Alta

Bildes

Stalius

Izveidots 4 Mēneši agrāk

About Silverhand Lietuva

„SILVERHAND“ grupė yra vienas šiuolaikiškiausių ir greičiausiai augančių įdarbinimo agentūrų tinklų Vidurio ir Rytų Europos regione. Jį sudaro Lenkija (4 filialai), Rumunija (3 filialai), Bulgarija, Slovakija, Vengrija ir Lietuva. Įmonės gyvavimą užtikrina daugiau nei 50 savo srities specialistų, kupinų pozityvios energijos, kurios dėka jau tūkstančiai žmonių įsidarbino užsienyje. Dirbantys užsienyje žmonės sėkmingai siekia savų tikslų, kuriems anksčiau nebuvo financinės galimybės įgyvendinti.

Uzņēmuma laucīņš

Human Resources and Personnel

Lielums

50 - 100 darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness