Iet atpakaļ
Building and Construction
Rādīt oriģinālu

Steelfixers

Pilna slodze

NLNetherlands, Almere Stad

Steidzami

450.00 up to 525.00EUR

Nedēļā (Brutto)

V0128223

147+ Skatījumi

Are you an experienced steelfixer and are you ready for a new challenge? Then we are looking for you!

You get paid weekly!

It is important to us that you have a valid VCA and also relevant work experience.

Interested? Call or send us a message 024 350 43 60 .

Prasības

We are looking for people who does not have a 9 to 5 mentality!

The core values of the JS Group are, Reliability, Pride and Result!

Pienākumi

Work safely, make sure you are on time and make sure you know what you are doing!

Ko mēs piedāvājam

We offer 450.00 up to 525.00 EUR Nedēļā with 1 - 40 hours per week. We will also provide you with dzīvesvieta un transports.

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 450.00-525.00 EUR Nedēļā (Brutto)

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

4

Stundas nedēļā

1-40

Skatījumi

147

Darba dienas

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

Car

Balstīts

Vairakas atrašanās vietas

Atrašanās vieta

Netherlands, Almere Stad

Bildes

Steelfixers

Izveidots 16 Dienas agrāk

About JS Bouw

Hé vakman, op zoek naar een langdurige klus? Of je nou een dakdekker, betonwerker, timmerman of elektricien bent, wij hebben een passende klus voor jou. Kennis, kunde en motivatie staan bij ons hoog in het vaandel. Het is voor ons belangrijk dat je trots bent op het resultaat dat je neerzet. De JS Groep is een organisatie van 3 gespecialiseerde dienstverleners. JS Bouw, JS Techniek en JS engineering. Bij het werken bij de JS Groep horen een aantal voordelen; - Wekelijkse betaling (ook onze ZZP'ers) - 24/7 contact - Goed verzekerd - Goede huisvesting 024-3504360 | [email protected] | www.jsbouwbv.nl

Lielums

100+ darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness

Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views