Iet atpakaļ
Celtniecība
Rādīt oriģinālu

Stolarz do prac remontowych

Celtniecība

Pilna slodze

NLNetherlands, Apeldoorn

Steidzami
Tendences

2500.00 up to 3000.00EUR

Mēnesī (Bruto )

V0128397

264+ Skatījumi

Apraksts

Jesteś stolarzem z doświadczeniem w pracach remontowych? Szukamy Ciebie!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego stolarza z zamiłowaniem do prac remontowych. Nasz klient jest jedną ze stron odpowiedzialnych za renowację dzielnicy mieszkalnej w Apeldoorn, gdzie remontowane są 333 domy. Twoja praca obejmuje wszystkie prace stolarskie (renowacyjne) w domu i wokół niego. Na przykład wymiana kuchni, ale także ramy okienne i drzwi oraz okładziny elewacyjne są częścią pracy.

Prasības

Główne wymagania dotyczące tego wakatu to:
- jesteś dostępny przez co najmniej rok;
- umiesz mówić, czytać i pisać po holendersku;
- masz dobre umiejętności komunikacyjne;
- jesteś doświadczonym stolarzem z zamiłowaniem do prac remontowych;
- posiadasz ważne certyfikaty VCA i GPI.

Pienākumi

Twoim głównym obowiązkiem będzie cała stolarka (renowacja) w domu i wokół niego.

Ko mēs piedāvājam

Oferujemy:
- pewność pracy, jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, możesz zostać u naszego klienta na długi czas;
- pracę w świetnej firmie;
- tygodniówka;
- dobre wynagrodzenie;
- odzież firmowa;
- elektronarzędzia Hilti;
- trener personalny w naszej firmie, który jest zawsze do Twojej dyspozycji!

Atslēgvārdi

Algas informācija

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 2500.00-3000.00 EUR Mēnesī (Bruto )

Pensja zależy od doświadczenia

Papildus informācija

Darbā pieņemšanas veids

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

40

Skatījumi

264

Darba dienas

Nodrošīnātie labumi

Accommodation

instrumenti

Car

Atrašanās vietas informācija

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Netherlands, Apeldoorn

Pieņemt strādniekus no ārvalstīm

Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Hungary, Italy, Greece, Latvia, Lithuania, Romania, Poland, Portugal, Slovakia

Izveidots 7 Mēneši agrāk

About ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Uzņēmuma laucīņš

Administrācijas darbs

Lielums

25 - 50 darbinieki

Uzņēmuma veids

Vidēja apmēra bizness