Iet atpakaļ
Agriculture Fishing and Forestry
Rādīt oriģinālu

Teritorijas labiekārtošanas darbinieks/-ce

Pilna slodze

DEGermany, Burgdorf

Steidzami
Tendences

2020.00EUR

Mēnesī (Brutto)

V0081061

1.1K+ Skatījumi

Vācu uzņēmums aicina darbā teritoriju labiekārtošanas darbinieku/-ci pilsētā 31303 Burgdorf (30 km no Hanoveres).

Darba vieta: Vācija, 31303 Burgdorf

Prasības

- Vēlama iepriekšēja pieredze teritorijas uzkopšanas/labiekārtošanas darbos vai līdzīgā darbā;
- Strādīgi kandidāti bez kaitīgiem ieradumiem;
- Vienam no kandidātiem ir nepieciešams personīgais auto;
- Nepieciešama B kat. autovadītāja apliecība;
- Krievu valodas zināšanas.

Pienākumi

- Dažādu izbraukuma teritoriju labiekārtošana: bērnudārzi, skolas, biroja kompleksi, slimnīcas, autobāņi, ceļi, ielas, parki, u.c.
- Zāles pļaušana, dzīvžogu griešana;
- Darbs ar lielu un mazu dārza uzkopšanas tehniku (zāles pļāvēju, trimmeri, motorzāģi, dzīvžoga šķērēm, augstspiediena mazgātāju).
- Darba laiks: 6:45-16/17.00.

Ko mēs piedāvājam

- Samaksa: 11,50 eiro stundā (neto);
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Dzīvesvietas izmaksas līdz 350 eiro mēnesī.

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 2020.00 EUR Mēnesī (Brutto)

Samaksa: 11,50 eiro stundā (neto)!

Līmenis

Vidējs

Pieejamās pozīcijas

3

Stundas nedēļā

40

Skatījumi

1053

Darba dienas

Darba laiks: 6:45-16/17.00

Balstīts

Viena atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Germany, Burgdorf

Bildes

Izveidots 4 Mēneši agrāk

About SIA "CEF Recruitment"

SIA “CEF Recruitment” piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iekārtoties darbā Vācijā. Mūsu pakalpojumi ir droši un uzticami, nosacījumi — godīgi, bet sadarbības partneri Vācijā — pārbaudīti. Īpaši vēlamies atzīmēt, ka mūsu pakalpojumi Jums ir bez maksas. SIA “CEF Recruitment” sniegto pakalpojumu likumību garantē stingra Latvijas valsts institūciju uzraudzība. Jau kopš mūsu darbības pirmsākumiem esam oficiāli licencēts uzņēmums, ko apliecina Nodarbinātības valsts aģentūras licence Nr. 5/2011.

Uzņēmuma laucīņš

Human Resources and Personnel

Lielums

1 - 5 darbinieki

Uzņēmuma veids

Maza apmēra bizness

Vakances Germany

Vai meklējat vakances Germany? Noklikšķiniet uz uzzināt vairāk, lai redzētu 51358+ un vēl vairāk vakances.

Abonēt tagad.

Recent searches

Recent views