Rādīt oriģinālu

Testa braucienu veicējs/testa braucienu veicēja

22124588
[email protected]

Pilna slodze

LVLatvia, Riga

Darbs no mājām

5000.00 up to 1000.00EUR

Mēnesī (Bruto )

V0070504

168+ Skatījumi

Prasības

Pienākumi

Ko mēs piedāvājam

We offer 5000.00 up to 1000.00 EUR Mēnesī with 20 - 20 hours per week. We will also provide you with apmācības.

Darbā pieņemšanas veids Alga
Pilna slodze 5000.00-1000.00 EUR Mēnesī (Bruto )

Līmenis

Vidējs

Apmācibas nodrošinātas

Apmācības tiks nodrošinātas

Pieejamās pozīcijas

1

Stundas nedēļā

20-20

Skatījumi

168

Darba dienas

Dažādi

Balstīts

Vairakas atrašanās vietas

Atrašanās vieta

Latvia, Riga -

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Kontaktdetaļas

Artūrs Smirnovs ([email protected] / 22124588)

Izveidots 8 Mēneši agrāk

About JamesonLTD

Uzņēmuma laucīņš

Admin and Secretarial

Lielums

1 - 5 darbinieki

Uzņēmuma veids

Maza apmēra bizness

Vakances Latvia

Vai meklējat vakances Latvia? Noklikšķiniet uz uzzināt vairāk, lai redzētu 8526+ un vēl vairāk vakances.

Abonēt tagad.

Nesenie meklējumi

Jaunākie skatījumi